Assassin’s Creed Valhalla: The Hidden Codex, Viking Merkezli Bir Çizgi Roman Gelecek Nisan’da Çıkacak

oyun Bilgilendirici Dark Horse Books’tan oyuncuları Assassin’s Creed Valhalla: The Hidden Codex’i, oyuncuları Assassin’s Creed Valhalla: The Hidden Codex’i, orta çağdan kalma bir İskandinav ülkesi olan Assassin Eivor’un dünyasına, yeni bir gizli düzene ve daha fazlasına geri götüren yeni bir çizgi roman olarak ortaya çıkarabilir. Ciltli çizgi roman olarak 30 Nisan 2024’te perakende mağazalarda ve […]

Assassin’s Creed Valhalla: The Hidden Codex, Viking Merkezli Bir Çizgi Roman Gelecek Nisan’da Çıkacak

oyun Bilgilendirici Dark Horse Books’tan oyuncuları Assassin’s Creed Valhalla: The Hidden Codex’i, oyuncuları Assassin’s Creed Valhalla: The Hidden Codex’i, orta çağdan kalma bir İskandinav ülkesi olan Assassin Eivor’un dünyasına, yeni bir gizli düzene ve daha fazlasına geri götüren yeni bir çizgi roman olarak ortaya çıkarabilir. Ciltli çizgi roman olarak 30 Nisan 2024’te perakende mağazalarda ve internette 19,99 $ fiyatla piyasaya sürülecek (ve 1 Mayıs 2024’te çizgi roman mağazalarında satışa sunulacak). Mathieu Gabella, Paolo Traisci’nin sanatıyla yazardır.

Gizli Kodeks, bir Viking klanının gerçekleştirdiği bir kaçırma olayından kaçan yazar ve isteksiz keşiş Edward’ın hikayesini anlatıyor. Özgürlüğünü güvence altına aldıktan sonra Edward, kardeşinin kayıp olduğunu ve tuhaf belgelerin “doğuştan anladığı bir dil tarafından karartıldığını” fark eder.

Bir basın bülteninde, “Kimse bu gizemli görünen sembollerin nereden geldiğini bilmiyor, ancak Edward bu tür yazıları daha önce görmüştü: Vikingler arasında gizli bir tarikat olan Görünmeyenler’in parçası olan esrarengiz bir bilge adamın atölyesinde.” “Edward’a cevaplar sunabilecek ve onun özgürlük ve bilgi tutkusunu garanti altına alabilecek bir emir. Peki ama bu bilgiyle, çok geç olmadan kendi kardeşini bulup kurtarabilecek mi?”

Ubisoft’un kıdemli transmedya içerik yöneticisi Etienne Bouvier, şirketin Gabella ve Traisci ile çalıştığı için şanslı olduğunu çünkü onların Assassin’s Creed serisinin uzun süreli hayranları olduklarını ve bu kitaba olan sevgilerini ve hikayeye dair bilgilerini aşıladıklarını söylüyor.

Assassin’s Creed Valhalla: The Hidden Codex, 1 Mayıs’ta çizgi roman mağazalarında satışa çıkmadan önce, 30 Nisan 2024’te kitap raflarında ve çevrimiçi perakendecilerde satışa sunulacak. Şu anda ön siparişe açık ve fiyatı 19,99 dolar.

dizi hakkında daha fazla bilgi için okuyun oyun Bilgilendiricisi Assassin’s Creed Valhalla incelemesini ve ardından Assassin’s Creed Mirage incelememizi okuyun. Bundan sonra oku oyun Bilgilendiricisi Her Assassin’s Creed oyununun sıralaması.


Assassin’s Creed Valhalla: The Hidden Codex’e göz atmak ister misiniz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow