Avcı Kraven: Çıkış tarihi, oyuncu kadrosu, olay örgüsü ve daha fazlası

Lucy-Jo Finnighan ❘ Yayınlanan: 2022-12-02T18:02:03 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-02T18:02:13 Yeni bir Örümcek Adam yan ürünü olan Avcı Kraven hala çekim yapıyor, bu yüzden çıkış tarihinden oyuncu kadrosuna, konusuna ve diğer ayrıntılara kadar şimdiye kadar bildiğimiz her şey burada. JC Chandor’un yönettiği Avcı Kraven, biraz daha az bilinen Örümcek Adam kötü adamlarından biri olduğu için bir Örümcek […]

Avcı Kraven: Çıkış tarihi, oyuncu kadrosu, olay örgüsü ve daha fazlası

Yayınlanan: 2022-12-02T18:02:03

Güncellenmiş: 2022-12-02T18:02:13

Yeni bir Örümcek Adam yan ürünü olan Avcı Kraven hala çekim yapıyor, bu yüzden çıkış tarihinden oyuncu kadrosuna, konusuna ve diğer ayrıntılara kadar şimdiye kadar bildiğimiz her şey burada.

JC Chandor’un yönettiği Avcı Kraven, biraz daha az bilinen Örümcek Adam kötü adamlarından biri olduğu için bir Örümcek Evreni filmi için şaşırtıcı bir seçimdi.

Bununla birlikte, Venom filmlerinin ne kadar popüler hale geldiği düşünüldüğünde – her ikisi de ironik bir şekilde ve ironik bir şekilde – Sony başka bir hit umuyor gibi görünüyor. Sadece Morbius’tan daha iyi olacağını umabiliriz.

Marvel kötü adam filminin çekimleri neredeyse bitti – çekim dahil film/global/sony-aaron-taylor-johnson-lyle-lyle-crocodile-1235298930/”>tamamen yerinde – ve yaklaşan projeyle ilgili pek çok haber var. İşte vizyon tarihinden oyuncu kadrosuna, konusuna ve daha fazlasına kadar film hakkında bildiğimiz her şey…

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Avcı Kraven çıkış tarihi: Ne zaman çıkıyor?

Avcı Kraven, Sony ve Marvel tarafından 6 Ekim 2023’te piyasaya sürülecek.. Tiyatro gösterimi olacak ama ne yazık ki birkaç ay ertelendi.

Bu, Kraven’in yer aldığı ilk solo film, ancak ikonik avcı aslında yıllardır Sony için bir plandı. Kraven ilk olarak dördüncü Sam Raimi Spider-Man filminde görünecekti ve ardından yeniden başlatılan Amazing Spider-Man 2’de alay konusu oldu. Ancak, dizi yeniden başlatıldığında Sony çizim tahtasına geri dönmek zorunda kaldı ve buradayız.

film” class=”text-neutral-grey font-display font-bold mb-5 text-title-2″>Avcı Kraven oyuncu kadrosu: Yeni filmde kimler rol alıyor?

Yazarken, Avcı Kraven için onaylanmış yedi oyuncu var.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

İlk olarak, Kraven’in kendisi: Aaron Taylor-Johnson (Kick-Ass ve Bullet Train ile ünlenmiş), namı diğer Sergei Kravinoff’un başrolünde yer aldı. Ayrıca, oyuncu gelecekteki filmlerde Kraven’i canlandırmak için imza attı, bu da bu filmin başarılı olması durumunda devam filmlerinin de mümkün olduğu anlamına geliyor.

Diğer oyuncular arasında bir vudu rahibesi ve Kraven için potansiyel aşk ilgisi olan Calypso’yu oynayacak olan Ariana DeBose (Hamilton, West Side Story) yer alıyor.

Fred Hechinger (Fear Street, Eight Grade), görünüşünü istediği zaman değiştirme yeteneğine sahip olan ve Chameleon olarak bilinen başka bir Örümcek Adam kötü adamını oynayacak. Muhtemelen Kraven’in avlayacağı bir hedef olacak.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Christopher Abbot (Catch-22, Black Bear), kendisini dünyaca ünlü bir dövüş sanatçısı ve suikastçı olmak için eğitmiş olan Yabancı adlı bir başka kötü adamı oynayacak – bu film onlarla dolu -.

Alessandro Nivola (Amsterdam), Russell Crowe (Gladiator, Thor: Love and Thunder) ve Levi Miller (A Wrinkle in Time, Pan) rolleri henüz belirlenmemiş olan diğer oyuncular arasında yer alıyor.

Son olarak, Örümcek Adamların, özellikle Tom Holland’ın ortaya çıkması imkansız değil. Spider-Man: No Way Home ve Venom: Let There be Carnage’da Sony ve MCU çarpıştığı için, konu süper kahraman kamera hücrelerine geldiğinde her şey olabilir gibi görünüyor. ve göre Ekran RantıHolland henüz Spider-Man’e veda etmeye hazır değil ve hikayesine Sony evreninde devam etmek istiyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Daha fazlasını öğrendiğimizde bu bölüm güncellenecektir.

film” class=”text-neutral-grey font-display font-bold mb-5 text-title-2″>Avcı Kraven konusu: Filmde ne olacak?

Şu ana kadar, Avcı Kraven’in resmi konusu bilinmiyor.

Ancak hikaye, doğal olarak, gerçekten dünyanın en iyi avcısı olmak için Örümcek Adam’ın izini sürmek isteyen bir Rus oyun Avcısı olan Kraven’i takip edecek. Bu filmde, Venom ve Morbius’un tasvir edilişine benzer şekilde, burada bir kötü adamdan çok bir anti-kahraman olması mümkün olabilir.

Filmin senaristine göre Richard Wenk, Sony, bir noktada çizgi roman serisi Kraven’s Last Hunt’ı uyarlamayı planlıyor, bu da bu olay örgüsünde devreye girebilir.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Kraven’in Son Avında, Kraven görünüşe göre Örümcek Adam’ı öldürür ve kimliğini alır. Ve sonra Örümcek Adam geri döndüğünde Kraven, yakaladığı fare benzeri bir mutant olan Vermin’i kahramanla karşı karşıya getirir. İşleri daha da karanlık hale getirmek için, Vermin neredeyse Örümcek Adam’ı öldürürken Kraven, av günlerinden emekli olmadan ve intihar etmeden önce mutantı durdurur. En iyi Örümcek Adam hikayelerinden biri olarak kabul edilen sürükleyici bir hikaye.

Bu, film bu konuyu takip ederse, geleceğimizde gerçekten harika bir sinema deneyimi yaşayabileceğimiz anlamına gelir. Ama ne yazık ki bunu kesin olarak söyleyemeyiz.

Kimse 2 hakkında bildiğimiz her şey bu. Aşağıdaki diğer TV ve film merkezlerimize göz atın:

M3GAN | Konstantin 2 | Çığlık 6 | Deadpool 3 | Fantastik Dörtlü | Yenilmezler: Kang Hanedanı | Yenilmezler: Gizli Savaşlar | Marvel Zombileri | Harikalar | Agatha: Kaos Meclisi | Zehir 3 | Daredevil: Yeniden Doğmak | Bıçak MCU’su | Kaptan Amerika 4 | Avatar 2 | Örümcek Adam: Örümcek Evreninde | Kimse 2

Teknory