Avustralya Açık 2024 canlı yayını: Avustralya Açık tenisini ücretsiz izleyin

TL;DR: 2024 Avustralya Açık’ı ücretsiz olarak izleyin 9Şimdi. Bu ücretsiz yayın hizmetine dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN. Avustralya bu ay tenis tutkunları için doğru yer, ancak seyahat etmek için çok uzun bir yol var. Neyse ki bu ay United Cup, Adelaide International, Brisbane International ve Avustralya Açık’ı dünyanın diğer ucuna gitmeden izleyebilirsiniz. Bu çok fazla […]

Avustralya Açık 2024 canlı yayını: Avustralya Açık tenisini ücretsiz izleyin

TL;DR: 2024 Avustralya Açık’ı ücretsiz olarak izleyin 9Şimdi. Bu ücretsiz yayın hizmetine dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN.


Avustralya bu ay tenis tutkunları için doğru yer, ancak seyahat etmek için çok uzun bir yol var.

Neyse ki bu ay United Cup, Adelaide International, Brisbane International ve Avustralya Açık’ı dünyanın diğer ucuna gitmeden izleyebilirsiniz. Bu çok fazla tenis demek ama aslında her şey Avustralya Açık’la ilgili. Yılın ilk Grand Slam’i dünyanın en iyi oyuncularının odak noktası ve her maçı hiçbir şey harcamadan izleyebilirsiniz.

2024 Avustralya Açık’ı dünyanın her yerinden ücretsiz izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgiler bizde mevcut.

Avustralya Açık nedir?

Avustralya Açık, her yıl Avustralya’nın Melbourne kentindeki Melbourne Park’ta düzenlenen bir tenis turnuvasıdır. Turnuva, her yıl düzenlenen dört Grand Slam tenis etkinliğinden ilkidir.

Novak Djokovic ve Aryna Sabalenka şu anki tekler şampiyonu.

2024 Avustralya Açık ne zaman?

2024 Avustralya Açık, turnuvanın 112.’sidir. Bu yılki etkinlik şu tarihten itibaren gerçekleşecek: 14 Ocak – 28 Ocak.

2024 Avustralya Açık’ı ücretsiz nasıl izleyebilirim?

Avustralya Açık’ı ücretsiz olarak şu adresten izleyebilirsiniz: 9Şimdi. Bu popüler yayın platformu coğrafi olarak Avustralya ile sınırlıdır, ancak herkes bu ücretsiz hizmete bir VPN ile erişebilir. Bu araçlar dijital konumunuzu gizleyebilir ve sizi Avustralya’daki güvenli bir sunucuya bağlayabilir; bu, 9Now’a dünyanın her yerinden bağlanabileceğiniz anlamına gelir.

Aşağıdaki basit adımları izleyerek 9Now’a dünyanın her yerinden erişin:

 1. Yayın dostu bir VPN’e abone olun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Avustralya’daki bir sunucuya bağlanın

 4. Ziyaret etmek 9Şimdi

 5. 2024 Avustralya Açık’ı ücretsiz Steam’de oynayın

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak önde gelen VPN’ler genellikle ücretsiz deneme süreleri veya para iade garantileri sunar. Bu tekliflerden yararlanarak, nakit taahhütte bulunmadan 9Now’a erişim sağlayabilirsiniz. Bu tabii ki uzun vadeli bir çözüm değil ancak size 2024 Avustralya Açık’ı ücretsiz izlemeniz için zaman kazandırıyor.

Mashable Fırsatları

Basitçe kullanın ExpressVPN 9Now’un engelini kaldırmak için Avustralya Açık’ı izleyin ve ardından yatırımınızı sorunsuz bir şekilde geri kazanın. Karmaşık değil.

9Now için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN 9Now’un engellemesini kaldırmak için birçok nedenden dolayı en iyi hizmettir:

 • Avustralya dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin her zaman güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük cömert para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile 2024 Avustralya Açık’ı ücretsiz izleyin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow