Babylon Yıldızı Brad Pitt, Margot Robbie Kiss Hakkında Konuştu

Babylon yıldızı Brad Pitt, Robbie’nin daha önce sahneye koyduğu bir an olduğunu açıkladığı filmde Margot Robbie ile olan öpücüğü hakkında açılıyor. Brad Pitt, Margot Robbie ile öpüşmesinden bahsediyor. Babil. Birlikte üçüncü filmlerinde, Pitt ve Robbie, Damien Chazelle’in yakında çıkacak olan gösterişli destanında Diego Calva, Samara Weaving, Tobey Maguire ve diğer birçok yıldızla birlikte ekranı paylaşıyor. […]

Babylon Yıldızı Brad Pitt, Margot Robbie Kiss Hakkında Konuştu

Babylon yıldızı Brad Pitt, Robbie’nin daha önce sahneye koyduğu bir an olduğunu açıkladığı filmde Margot Robbie ile olan öpücüğü hakkında açılıyor.


Brad Pitt, Margot Robbie ile öpüşmesinden bahsediyor. Babil. Birlikte üçüncü filmlerinde, Pitt ve Robbie, Damien Chazelle’in yakında çıkacak olan gösterişli destanında Diego Calva, Samara Weaving, Tobey Maguire ve diğer birçok yıldızla birlikte ekranı paylaşıyor. 1920’lerin Hollywood’unda geçen, Babil filmin birçok yıldızının alay ettiği saygısız ve abartılı doğasıyla sefahat ve hırsla ilgili birkaç hikaye anlatacak. Robbie kısa bir süre önce fevri karakterinin kitabından bir sayfa alarak, filmin en önemli sahnelerinden birinde Pitt’in karakteriyle doğaçlama bir öpücük uydurduğunu söyledi. rol arkadaşını öpmek için.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

ile konuşurken Bu gece eğlence Pitt, filmin galasında Robbie’nin kendisini gizlice öptüğü söylentisine değindi. Babil yaratıcı özgürlüğü ele geçirme kisvesi altında, fikri başından savmak. Ayrıca Pitt, hakkında yapılan birçok alaya ekledi. BabilRobbie’nin karakteriyle olan öpücüğünün, filmdeki şok edici eylemlerine yaklaşmadığını ve performansını iltifat ettiğini söyleyerek ‘in vahşi doğası. Pitt ve Robbie daha önce eleştirmenlerce beğenilen filmde birlikte rol aldığından beri Büyük Kısa ve Bir Zamanlar Hollywood’dayorumları için yüksek övgü oluşturuyor Babil. Pitt’in aşağıda söylediklerini kontrol edin:

Hayır, şart değil. Karakter yorumuna her zaman yer vardır. İnan bana, bu işte yaptığı en uysal şey bu. Bu konuda yanıyor. Onu şimdiye kadar gördüğüm en iyisi.

İlgili: Büyük Tarantino Teorisi, Margot Robbie’nin OUATIH’de Sharon Tate OLMADIĞINI Ortaya Çıkardı


Babylon Bu Heyecanı Karşılayacak mı?

Margot Robbie Babylon'da saçlarını sallıyor

Pitt’in yorumu Babil Robbie’nin en iyi rolü olabilir, ancak filmle ilgili uzun alay listesine eklenir, Robbie daha önce filmin şok faktörünü şununla karşılaştırır: Para Avcısı. Chazelle de söyledi Babil karakterleriyle ortak noktaları nedeniyle yardımcı yıldızlar için çok kişisel olma potansiyeline sahiptir. Ayrıca teaser ve set fotoğrafları Babil yeteneklerle dolu ve etkileyici prodüksiyon tasarımıyla övünen muhteşem ve kaotik bir gösteri vaat ettiler.

Chazelle’in önceki filmi La La Land tematik olarak benzer Hollywood’a bir övgüdür Babil, ve 2016 filmi büyük başarı ve beğeni topladı. hakkında yayınlanan tüm detaylar Babil filmin etrafında pek çok söylenti yarattı ve filmin yarattığı coşkuyu karşılayıp karşılayamayacağını merak etmeyi doğal hale getirdi. Süre Babil henüz sinemalarda gösterime girmedi, ilk incelemeler, eleştirmenlerin film hakkında ikiye ayrıldığını gösterdi, bazıları filmin mesajını başarılı bir şekilde ilettiğini düşünürken, diğerleri filmin birkaç düzeyde eksik olduğunu düşünüyor.

Eleştirmenler arasındaki fikir birliği, canlandırıcı sinema deneyiminin fazla uzun olduğu ve sağlam bir anlatı olmaksızın içi boş bir merkeze sahip olduğu yönündedir, ancak filmin en eleştirelleri bile bu konuda hemfikir görünmektedir. Babil görülmeye değer muhteşem bir manzaradır. Eleştirmenler, filmin özgünlüğünü, gösterisini, enerjisini ve etkileyici performanslarını övdüler ve Pitt’in Robbie’nin performansı hakkındaki yorumlarının paranın üzerinde olabileceğini belirttiler. Babil En İyi film Akademi Ödülü’nü kazanmak söz konusu olduğunda çetin bir savaşla karşı karşıya olabilir, ancak Robbie’nin performansı parlamaya devam ederse, belki de En İyi Kadın Oyuncu ödülünü evine götürerek film için bir galibiyet elde edebilir.

Devamı: Babylon’un Erken Tepkileri Filmi Daha da Heyecanlı Hale Getiriyor

Kaynak: ET

Anahtar Yayın Tarihleri

  • Babylon Yeni <a href=film Afişi” src=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2022/11/babylon-new-movie-poster.jpg”/>

Teknory