Balina Yazarı, Brendan Fraser Oyuncu Seçimi Tartışmasına Yanıt Verdi

Ev film Haberleri Balina Yazarı, Brendan Fraser Oyuncu Seçimi Tartışmasına Yanıt Verdi Balina yazarı Samuel D. Hunter, aktörün 600 kiloluk bir adamı oynamak için protez kullanmasına ilişkin Brendan Fraser oyuncu seçimi tartışmasına yanıt veriyor. Oyuncu, performansıyla büyük beğeni toplasa da, Balina yazar Samuel D. Hunter, Brendan Fraser’ın kadro tartışması hakkında bazı samimi düşüncelere sahip. Hunter’ın […]

Balina Yazarı, Brendan Fraser Oyuncu Seçimi Tartışmasına Yanıt Verdi

Balina yazarı Samuel D. Hunter, aktörün 600 kiloluk bir adamı oynamak için protez kullanmasına ilişkin Brendan Fraser oyuncu seçimi tartışmasına yanıt veriyor.


Oyuncu, performansıyla büyük beğeni toplasa da, Balina yazar Samuel D. Hunter, Brendan Fraser’ın kadro tartışması hakkında bazı samimi düşüncelere sahip. Hunter’ın aynı adlı oyunundan uyarlanan Darren Aronofsky’nin psikolojik draması, ölümü tehlikeli kilosuna yol açan eşcinsel sevgilisi için onu ve annesini terk ettikten sonra genç kızıyla yeniden bağlantı kurmaya çalışan 600 kiloluk münzevi bir İngiliz profesörü olan Charlie’nin etrafında dönüyor. kazanç. Fraser, Charlie rolündeki performansıyla büyük beğeni topladı. Balinaancak bir yönü eleştirmenlerden ve izleyicilerden bazı bölünmelerle karşılandı.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

ile yakın zamanda yapılan bir röportajda film-from-a-very-vulnerable-place/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>İnsanlar filmin geniş sürümünü tartışmak için, Balina‘den Samuel D. Hunter, Brendan Fraser oyuncu seçimi tartışmasına yanıt verdi. oyun yazarı ve filmin ortak yazarı “oldukça korkunç“Obezitenin diğer sinema türlerinde tasviri, ancak hikayenin amacı için filmde protez kullanımını savundu. Bakın Hunter aşağıda ne açıkladı:

Birincisi, sinema açısından obezite tarihinin oldukça korkunç olduğunu düşünüyorum. Bu tür protezler son derece yanlış ve insanları alaya almak için kullanılmaktadır. Oysa bizim yaptığımız sadece bu çok güzel ve karmaşık insanın derin karmaşık insanlığının derinliklerine inmeye çalışmak. Ayrıca bence bu tür şeylerde… Oyunlarda insanlar genellikle tek cümlelik bir özeti okuyup sonra da buna göre yargılamazlar. Ama bence insanlar bunu filmde daha sık yapıyor. Yani evet, demek istediğim, insanların verecekleri tepki ne olursa olsun vereceklerini anlıyorum, ama sadece anlattığım hikayeye inanmam gerekiyor, bence bu empati ve sevgiye dayanıyor.

İlgili: Balina, Sadie Sink’in Stranger Things’in Gerçek Çıkış Yapan Yıldızı Olduğunu Onayladı


Brendan Fraser’ın Balina Döküm Tartışması Açıklandı

Balina-2'deki Brendan Fraser

Fraser’ın döküm tartışmalarının çoğu Balina aktörü 600 kiloluk obez bir adam olarak tasvir etmek için protez ve şişman bir takım elbise kullanmasından kaynaklanıyor. Birçoğu, bu tür efektlerin kullanılmasının, sinemanın büyük beden insanları daha iyi tasvir etmede kaydettiği ilerlemede bir geri adım olduğunu savundu ve birçoğu da Aronofsky’nin rolde gerçek bir obez kişiyi oynamasının daha iyi olacağı konusunda hemfikir. . Kapak tarafında, Fraser’ın oyuncu kadrosunu savunanlar oldu. Balinasöz konusu karakterleri olumsuz olarak damgalama eğilimini sürdürmek yerine, böyle bir karaktere daha empatik bir yaklaşım benimseyen, hikayenin amacını ve protez kullanımını kabul ederek Hunter’a savunmalarında benzer bir yaklaşım benimsiyor.

Balina Tartışması Oscar Şansını Etkileyecek mi?

Brendan_Fraser_crying_in_The_Whale

Şu anda birçok izleyicinin kafasındaki büyük soru şu: Balina‘ın kadro tartışması, filmin yeni yıla girerken Oscar şansını etkileyecek. Aronofsky’nin Hunter’ın oyunundan uyarladığı film, 2019’daki bazı tartışmalarla ikonik ödül törenine giren ilk film olmayacaktı. Yeşil Kitap caz piyanisti Don Shirley’nin hikayesini anlatırken beyazların kurtarıcı anlatımı nedeniyle geniş çapta eleştirildi, ancak En İyi film heykelini eve getirerek herkesi şok edecekti. Önceki yıl bazı bölünmeler gördü Bohemian RhapsodyBirçok kişi, filmin Freddie Mercury’nin cinselliğini tasvir etmesini eleştirerek LGBTQ+ topluluğunu şeytanlaştırırken, aynı zamanda çeşitli tarihsel yanlışlıkların onu Queen’in hikayesini cansız bir şekilde ele aldığını belirterek, birden fazla Oscar başını salladı.

Bu yıl, Will Smith’in Oscar sahnesinde Chris Rock’a yaptığı saldırı nedeniyle, eşinin hesabına yapılan bir şakanın ardından unutulmaz bir şekilde eleştiri yağmuruna tutulduğu görüldü. köle draması kurtuluş bol bol Oscar vızıltısı topluyor. Ödül şovunun her yıl bazı tartışmaların olmadığı düşünüldüğünde, Fraser’ın oyuncu kadrosuna ilişkin bölünmenin Balina kendisinin veya filmin Oscar şansını zedeleyecektir. Fraser’ın geri dönüş rolü olarak neyin selamlandığını görmek isteyenler yakalayabilir Balina şimdi sinemalarda geniş gösterimde.

Sonraki: Evet, Brendan Fraser’ın Balina Performansı Gerçekten O Kadar İyiKaynak: film-from-a-very-vulnerable-place/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>İnsanlar

Teknory