‘Barbenheimer’ Saat Siparişiniz İçin Acı mı Çekiyorsunuz? İşte Mükemmel Çözüm

Neredeyse Barbenheimer zaman! Bazıları Greta Gerwig’in diyor Barbie ve Christopher Nolan’ın oppenheimer bu hafta sonu gişede kafa kafaya gidiyorlar ama biz onların el ele gittiğini düşünmeyi seviyoruz. Pek çok kişi, zamanımızın en büyük film meme’sini kutlamak için her iki filmi de aynı gün izleme sözü veren internetin geri kalanı da bu konuda öyle. Ama kişi […]

‘Barbenheimer’ Saat Siparişiniz İçin Acı mı Çekiyorsunuz?  İşte Mükemmel Çözüm

Neredeyse Barbenheimer zaman! Bazıları Greta Gerwig’in diyor Barbie ve Christopher Nolan’ın oppenheimer bu hafta sonu gişede kafa kafaya gidiyorlar ama biz onların el ele gittiğini düşünmeyi seviyoruz. Pek çok kişi, zamanımızın en büyük film meme’sini kutlamak için her iki filmi de aynı gün izleme sözü veren internetin geri kalanı da bu konuda öyle.

Ama kişi bunu tam olarak nasıl başarıyor? Fragmanlar ve Nicole Kidman’ın AMC izleyicileriyle iki kez konuşması hesaba katıldığında, tüm deneyim yaklaşık beş buçuk saat sürüyor. TikTok’un cevabı var – ve bu cevap brunch.

“Bombalar, brunch, Barbie” duyduğumuz kadar iyi bir plan. Nolan’dan beri (film/news/christopher-nolan-oppenheimer-devastate-viewers-horror-movie-1235650687/” target=”_blank” rel=”noreferrer noopener”>görünüşe göre korkunç) biyografi üç saattir, izleyenlerin sonrasında mutlaka karınlarını doyurmaları gerekecektir. Bir adamın atom bombasını icat etmesini izledikten sonra insanların gerçekten aç olup olmayacaklarını bilemezken, buradaki anahtar, içkibu da insanlığın sürekli olarak kendini yok etmenin eşiğinde olduğunu unutturacak.

Herkes beş ya da öylesine içtiğinde, bu iştahın geri döneceğine bahse gireriz. Ve parlak pembe bir tatlıyla hemen bozulan mantıklı bir yemeğin ardından sıra kahvaltıya geliyor. Barbie. film iki saatin biraz altında sürüyor ve umarım bu, Nolan’ın sakladığı ruhun karanlık gecesinden kaçmak ve onu gerçek unsurların olmadığı bir fantezi dünyasında yaşayan son derece çekici insanlarla değiştirmek için yeterli bir zamandır. bir mil yüksekliğindeki bir ateş sütunu tarafından yok edildi.

Barbenheimer mücadelesini tamamladıktan sonra, izleyiciler elbette övünme hakkına sahip olacaklar, ancak aynı zamanda yılın en iyi iki filmini de izlemiş olacaklarını umuyoruz. Ertesi günü toparlanmak için kullanmayı düşünenler için tekrar sinemaya gidip izlemenizi tavsiye ederiz. film/news/christopher-nolan-oppenheimer-devastate-viewers-horror-movie-1235650687/” target=”_blank” rel=”noreferrer noopener”>Mission: Impossible – Ölü Hesaplaşma Bölüm 1ne kadar iyi olduğu düşünüldüğünde gişede neredeyse yeterince kazanmıyor.

Ancak o zaman, her ne kadar sektörü öldürüyor olsa da, her şeyi akışa geri dönme hakkını kazanmış olacaksınız.

Teknory