Barbie Resimleri, Filmin Neredeyse Hayal Edilebilecek En İyi Cameo ile Bir Kredi Sonrası Sahnesi Olduğunu Gösteriyor

Özet bu Barbie film, aynı zamanda filmi anlatan Helen Mirren’den bir kamera hücresinin yer aldığı kesilmiş bir kredi sonrası sahneye sahipti. Sahne, anlatıcının yorumuna bir meta öğe ekler ve Mirren’in bir aktris olarak efsanevi statüsünü tanırdı. Ara sahne aynı zamanda daha erken bir Paskalya yumurtasının karşılığını verdi ve filmdeki çalışmalarıyla tanınan Emerald Fennell’i verebilirdi. umut […]

Barbie Resimleri, Filmin Neredeyse Hayal Edilebilecek En İyi Cameo ile Bir Kredi Sonrası Sahnesi Olduğunu Gösteriyor

Özet

  • bu Barbie film, aynı zamanda filmi anlatan Helen Mirren’den bir kamera hücresinin yer aldığı kesilmiş bir kredi sonrası sahneye sahipti.
  • Sahne, anlatıcının yorumuna bir meta öğe ekler ve Mirren’in bir aktris olarak efsanevi statüsünü tanırdı.
  • Ara sahne aynı zamanda daha erken bir Paskalya yumurtasının karşılığını verdi ve filmdeki çalışmalarıyla tanınan Emerald Fennell’i verebilirdi. umut verici genç kadındaha fazla ekran süresi.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİKLE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

perde arkasına bir bakış Barbie akla gelebilecek en iyi kamera hücresinin yer aldığı bir kredi sonrası sahnenin kesildiğini ortaya koyuyor. Margot Robbie’nin Barbie’si ve Ryan Gosling’in Ken’inin varoluşsal bir krizin ardından kendini keşfetme yolculuğunu konu alan Greta Gerwig’in filmi, açılış sahnelerinde Oscar ödüllü oyuncu Helen Mirren tarafından anlatılıyor. 2001: Bir Uzay Destanı ve izleyicilere Barbieland’ı tanıtın. Mirren ayrıca, Robbie’nin Barbie’nin “çirkin” bir versiyonunu oynamak için nasıl yanlış bir seçim olduğu gibi meta şakalar yapmak için film boyunca aralıklı olarak anlatıyor.

bu Barbie filmin bir kredi sonrası sahnesi yok, ancak neredeyse vardı ve Helen Mirren’den fiziksel bir kamera hücresi içeriyordu. Aşağıdaki kesme sahnesinin bir görüntüsüne göz atın:

Tarafından paylaşıldı tom clarkdansçı olarak çalıştı Barbiegörüntüler, Mirren’in doğum sancısı çekerken Midge’in üzerine yürüdüğü ara sahneyi ortaya koyuyor. aracılığıyla başka bir görüntü Boris FX kesme sahnesinin bitiş jeneriğinde görüneceğini onaylıyor:

Barbie <a href=film sahnelerinin olduğu bir mantar pano fotoğrafı” style=”display:block;height:auto;max-width:100%;” src=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2023/07/barbie-movie-cut-end-credits-scene-revealed.jpeg”/>


Barbie Filminin Kesilen Kredi Sonrası Sahnesi Açıklandı

Helen Mirren, hayal edilebilecek mükemmel bir kamera hücresiydi. Barbieanlatıcının ekranda görünmesine izin verdiği için kredi sonrası sahnesi. Ara sahne muhtemelen Mirren’in kendisini oynadığını gördü ve hatta anlatıcının zaten meta olan yorumuna başka bir meta öğe ekleyerek onun bir aktör olarak efsanevi statüsünü fark etmiş olabilir. Akademi Ödülü sahibi olmanın yanı sıra, KraliçeMirren aynı zamanda hem Amerikan hem de İngiliz Üçlü Oyunculuk Ödülü’nü kazanan tek oyuncu.

İlgili: 12 Barbie Filmi Paskalya Paskalya Yumurtaları ve Oyuncak Referansları

BarbieMidge’in doğum yaptığını gösteren kesintili kredi sahnesi de daha erken bir Paskalya yumurtasının karşılığını veriyor gibi görünüyor. Midge’in hamileliği, bebeğin çocuk sahibi olmak için çok genç olduğuna inanan ebeveynlerle tartışmalara neden olan ve oyuncak bebeğin durdurulmasına yol açan versiyonuna bir göndermedir. Jenerik sahnesi, Fennell’e ekranda daha fazla zaman kazandıracaktı, ancak o aynı zamanda kamera arkasındaki çalışmalarıyla da tanınıyor. 2020’leri yazdığı için Oscar kazandı umut verici genç kadın hangisi gibi Barbietamamen farklı bir üslup ve üslupla, kadın sorunları hakkında zekice sosyal yorumlar sağlar.

Kaynak: tom clark/Instagram, Boris FX

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow