‘Barbie’ Yıldızı, Kameralar Çekimi Bitirdikten Sonra Bile Partinin Durmadığını Açıkladı

Warner Bros. Pictures aracılığıyla görüntü En son çok sevilen bir çocuk oyuncağından uyarlanan, kötü adam Will Ferrell’in oynadığı, yüksek profilli gişe rekorları kıran bir film aldığımızda, Lego filmi çıktı ve kesinlikle muhteşemdi. Ve şimdi, ile Barbie Bu yaz sinemalara yaklaşırken, tarih tekerrür etmeye neredeyse hazır görünüyor. Aslında, bunu önermek tartışmalı bir eylem değildir. Barbie yılın […]

‘Barbie’ Yıldızı, Kameralar Çekimi Bitirdikten Sonra Bile Partinin Durmadığını Açıkladı

Warner Bros. Pictures aracılığıyla görüntü

En son çok sevilen bir çocuk oyuncağından uyarlanan, kötü adam Will Ferrell’in oynadığı, yüksek profilli gişe rekorları kıran bir film aldığımızda, Lego filmi çıktı ve kesinlikle muhteşemdi. Ve şimdi, ile Barbie Bu yaz sinemalara yaklaşırken, tarih tekerrür etmeye neredeyse hazır görünüyor.

Aslında, bunu önermek tartışmalı bir eylem değildir. Barbie yılın en sevilen filmlerinden biri olmaya devam edecek; yıldızlardan oluşan bir kadro, yönetmen ve ortak yazar olarak kendi öğesinde yaratıcı juggernaut Greta Gerwig ve keskin hicivli, varoluşsal elini gösteren yeni bir fragmanla donanmış, film dünyasını fethetmek için gereken tüm araçlara sahip.

Çağrıştırıcı temalara ve fikirlere rağmen keşfedeceğinden hiç şüphe yok, ancak öyle görünüyor ki Barbie ayrıca gözlük reyonunda yürüyüş yapacak. Sonuçta, neden bir Barbie film, markanın parti potansiyeline bir dereceye kadar eğilmeyecekseniz?

Şenlikler setle de sınırlı kalmadı. ile yakın zamanda yapılan bir röportajda ET Çevrimiçi, İsa RaeBaşkan Barbie’yi canlandıran , Rae’nin “Barbie benzeri olmayan faaliyetler” olarak adlandırdığı, genellikle dışarı çıkmayı ve kendini şımartmayı içeren, oyuncu kadrosunun bağ kurma süresine yapılan vurguyu düşündü.

“Bir kulüp gecesinde birlikte dışarı çıktık, birkaç çılgın gece daha geçirdik, bu yüzden o (Greta Gerwig) tamamen bağ kurmayı kolaylaştırmakla ilgiliydi. Bunun için minnettarım. Onun için daha iyiydik. Set dışında pek çok Barbie benzeri olmayan aktivite yaptık.”

Öyleyse, şimdiye kadar fragmanlarda gördüğümüz kadarıyla herkesin hayatının en güzel anını yaşıyor gibi görünmesi şaşırtıcı değil; bu sadece bir tür cesur, eğlenceyi seven yoldaşlık, enerjiyi artıracak. Barbie film hesaba katılması gereken bir güç. İyi şanlar, oppenheimer.

Barbie 21 Temmuz’da sinemalarda olacak.

Yazar hakkında

Charlotte Simmons

Charlotte Simmons

Charlotte, We Got This Covered için serbest çalışan bir yazar, St. Thomas Üniversitesi’nin İngilizce programından mezun, bir sürü film fikri ve muhtemelen Peter Jackson’ın “King Kong”unun en büyük hayranı. 2018’den beri profesyonel olarak yazan sanatçının çalışmaları The Town Crier ve The East’te de yer aldı.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow