Batman: Arkham Trilogy Switch’in Çıkışı Aralık Ayına Ertelendi

Bu yılın başlarında geliştirici Rocksteady Studios ve Warner Bros. Games, Batman: Arkham üçlemesini bu sonbaharda Switch’e getireceğini açıklamıştı. Bu koleksiyon, Gotham Knights stüdyosu Warner Bros. Games Montreal tarafından geliştirilen Batman: Arkham Origins’i (harika bir oyun) içermiyor. Switch koleksiyonu olarak adlandırılan Batman: Arkham Üçlemesi bu ay 13 Ekim’de çıkacaktı ancak Aralık ayına ertelendi. Daha spesifik olarak […]

Batman: Arkham Trilogy Switch’in Çıkışı Aralık Ayına Ertelendi

Bu yılın başlarında geliştirici Rocksteady Studios ve Warner Bros. Games, Batman: Arkham üçlemesini bu sonbaharda Switch’e getireceğini açıklamıştı. Bu koleksiyon, Gotham Knights stüdyosu Warner Bros. Games Montreal tarafından geliştirilen Batman: Arkham Origins’i (harika bir oyun) içermiyor. Switch koleksiyonu olarak adlandırılan Batman: Arkham Üçlemesi bu ay 13 Ekim’de çıkacaktı ancak Aralık ayına ertelendi.

Daha spesifik olarak Batman: Arkham Trilogy, 1 Aralık’ta Swtich’te çıkacak. Bunun nedeni olarak ekip, geliştirilmesi için daha fazla zamana ihtiyaç duyulduğunu söylüyor.

Rocksteady’nin açıklaması şöyle: “Oyunculara Nintendo Switch’te mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için daha fazla zamana ihtiyaç var.” heyecan okur. “Üçlemenin bu versiyonunu oynamaktan heyecan duyan hayranlarımızdan özür dileriz. Sabrınız için teşekkür ederiz.”

Bu arada Batman: Arkham Trilogy Switch tanıtım fragmanına göz atın ve ardından okuyun oyun Bilgilendiricisi Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City ve Batman: Arkham Knight’ın incelemeleri. Bundan sonra en son Suicide Squad: Kill The Justice League fragmanına göz atın ve Rocksteady’nin bunu nasıl Şubat ayına ertelediğini okuyun.


Bu Aralık ayında Switch’te Batman: Arkham Üçlemesi’ne göz atacak mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow