Batman, Daha Fazla Yeniden Çekim Gerçekleştikçe ‘Aquaman ve Kayıp Krallık’ İçin Büyük Sorunlara Neden Oluyor

Aquaman (2018) muazzam bir hit oldu. Küresel gişede 1 milyar doların üzerinde hasılat elde etti ve Jason Momoa’nın karizmasını ve James Wan’ın şık yönetmenliğini öven eleştirmenlerden çoğunlukla olumlu eleştiriler aldı. Bir devam filmi basit bir teklif gibi görünüyordu, ancak ne kadar çok zaman geçerse, o kadar çok Aquaman ve Kayıp Krallık mücadele olduğu görülmektedir. Son […]

Batman, Daha Fazla Yeniden Çekim Gerçekleştikçe ‘Aquaman ve Kayıp Krallık’ İçin Büyük Sorunlara Neden Oluyor

Aquaman (2018) muazzam bir hit oldu. Küresel gişede 1 milyar doların üzerinde hasılat elde etti ve Jason Momoa’nın karizmasını ve James Wan’ın şık yönetmenliğini öven eleştirmenlerden çoğunlukla olumlu eleştiriler aldı. Bir devam filmi basit bir teklif gibi görünüyordu, ancak ne kadar çok zaman geçerse, o kadar çok Aquaman ve Kayıp Krallık mücadele olduğu görülmektedir.

Son zamanlarda filmin prodüksiyonuna biraz ışık tutuldu. Yeniden çekimler ve kesintisiz test gösterimleri gibi nedenlerin çoğu tahmin edilebilir, ancak biri değil. Batman’in, DC sürekliliğindeki sürekli değişiklikler nedeniyle filmin yapımcıları için Aquaman’den daha büyük bir endişe kaynağı haline geldiği ortaya çıktı. Hollywood Muhabiri. Sadece Batman’in görünmesi planlanmamıştır. Aquaman ve Kayıp Krallıkancak iki farklı Batman oyuncusu sahneleri çekti!

2022’de başladı. Aquaman ve Kayıp Krallık Ocak ayında yapımı tamamladı, ancak yöneticilerin değişmesi ve filmin çekiciliğini artırma arzusu, yaz aylarında yeniden çekimlerin yapılmasına yol açtı. Bu süre zarfında eski DC başkanı Walter Hamada, Batman’i (Michael Keaton) MCU’daki Nick Fury’nin (Samuel L. Jackson) DC eşdeğeri yapmaya ve noktaları birleştirmek için farklı filmlerde görünebilecek bir emektar olarak hizmet etmeye karar verdi. Karar o sırada mantıklıydı; Keaton üretimi henüz tamamlamıştı. Yarasa kızve karakteri ikinci kez yeniden canlandırmakla ilgileniyor gibiydi.

Sonra komplikasyonlar meydana geldi. Aquaman ve Kayıp Krallık başlangıçta birkaç ay önce açılması gerekiyordu Flaş, ancak ek yeniden çekimler, Aralık ayına ertelenmesine neden oldu. Keaton Batman’i oynuyor Flaşancak filmin sonunda başkalarına yardım etme yeteneğinden ödün verildiğini söyleyelim, bu da onun yukarıda bahsedilen filmde görünmesinin mantıklı olmayacağı anlamına geliyordu. Aquaman devamı

batman var mı Aquaman 2?

Warner Bros aracılığıyla

Ben Affleck’e girin. Oyuncu da rol aldı Flaşancak çok daha küçük bir rolde, bu yüzden yapımcılar onu filme almayı düşündüler. Aquaman ve Kayıp Krallık arsa deliklerini düzeltmenin kolay bir yolu olurdu. Affleck, Keaton’ın daha önce çekmiş olduğu bir sahneyi yeniden yaptı, ancak bir kez daha şu şekilde değiştirdi: Flaş değişiklikler anlamına geliyordu Aquaman film. için bitiş sahnesi Flaş, son dakika eklemesiydi, Affleck’in Batman’inin DC Genişletilmiş Evren zaman çizelgesinden silindiğini ve karakterin George Clooney versiyonuyla değiştirildiğini gördü. Daha fazla komplo deliği.

En son kesim Aquaman ve Kayıp Krallık ne Keaton ne de Affleck var. Yapımcılar, olayları engellemeden onları dahil etmenin bir yolunu bulamadılar. Flaşve DC ortak CEO’ları James Gunn ve Peter Safran, gelecekteki filmlerde asla genişletilmeyecek olan ortak bir evrenle dalga geçme konusunda temkinliydi. Bir DC kaynağı bunu güzel bir şekilde ifade etti: “Oldukça kaotikti.”

Aquaman ve Kayıp Krallık hala 20 Aralık’ta bir çıkış tarihi var ve ile başlayan DCEU’nun sonunu işaret edecek. Güçlü adam Filmi çevreleyen tüm dramaya rağmen Wan, hayranlara filmin beklemeye değeceğine dair güvence veriyor. “[It’s] eğlenceli bir aksiyon-fantezi filmi” dedi. Umarız haklıdır.

Teknory