BBC iPlayer’ın engellemesi nasıl kaldırılır ve izlenir

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, akış sitelerinin engellemesini kaldırmak için en iyi seçimdir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN 85,45 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. İngiltere’de BBC iPlayer’ı izlemek basittir. Siteyi ziyaret edin ve çok çeşitli en iyi şovlara ve filmlere gecikmeden anında erişin. Birleşik Krallık dışında […]

BBC iPlayer’ın engellemesi nasıl kaldırılır ve izlenir

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, akış sitelerinin engellemesini kaldırmak için en iyi seçimdir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN 85,45 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor.


İngiltere’de BBC iPlayer’ı izlemek basittir. Siteyi ziyaret edin ve çok çeşitli en iyi şovlara ve filmlere gecikmeden anında erişin. Birleşik Krallık dışında mı? O kadar kolay değil.

Birleşik Krallık dışında BBC iPlayer’a erişmeye çalıştığınızda, hızlı bir şekilde engellenirsiniz. Bu sinir bozucu, ancak bu coğrafi kısıtlamayı bir VPN ile aşabilirsiniz. Sürecin karmaşık olmasını bekleyebilirsiniz, ancak aslında oldukça kolaydır.

İlk adım, akış dostu bir VPN’e yatırım yapmaktır. Bir şey seçtikten sonra, uygulamayı indirmeniz ve İngiltere’deki güvenli bir sunucuya bağlanmanız yeterlidir. Bu hızlı işlem, gerçek IP adresinizi gizler, böylece oturum açmaya çalıştığınızda BBC iPlayer Birleşik Krallık’ta olduğunuzu düşünür. Bu, tüm bu popüler programları ve filmleri dünyanın herhangi bir yerinden izleyebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca Dünya Kupası’nı ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Bu işi yapabilecek çok sayıda VPN var, ancak ExpressVPN muhtemelen en güveniliridir. Tam olarak ucuz değil, ancak kullanıcılar sezgisel bir uygulama ve arayüz, güçlü bağlantı hızları ve aynı anda beş adede kadar bağlantı elde ediyor. Ayrıca tüm aboneler, dünyanın dört bir yanından içerik akışı yaparken gerçekten yardımcı olan geniş ve çeşitli sunucu ağına erişim elde eder.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 85,45 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu indirimli plana ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi dahildir.

BBC iPlayer için en iyi VPN’de %49 tasarruf edin.

Teknory