‘Beau Korkuyor’ Beyni Ari Aster ‘Filmin Var Olduğuna Tam Olarak İnanamıyor’

A24 ile fotoğraf Bugünlerde sık sık gişe hasılatı yapan tüm tür devleri arasında, belki de en korkusuz olanı, ironik bir şekilde, korku türüdür. Gerçekten de, saf yaratıcı tuhaflık söz konusu olduğunda ve Jordan Peele, Zach Cregger ve Brandon Cronenberg gibi isimlerle korku hayranlarının en iyisini yediklerini söylemek haksız bir ifade olmaz. Hayır, BarbarVe Sonsuzluk havuzu […]

‘Beau Korkuyor’ Beyni Ari Aster ‘Filmin Var Olduğuna Tam Olarak İnanamıyor’

A24 ile fotoğraf

Bugünlerde sık sık gişe hasılatı yapan tüm tür devleri arasında, belki de en korkusuz olanı, ironik bir şekilde, korku türüdür. Gerçekten de, saf yaratıcı tuhaflık söz konusu olduğunda ve Jordan Peele, Zach Cregger ve Brandon Cronenberg gibi isimlerle korku hayranlarının en iyisini yediklerini söylemek haksız bir ifade olmaz. Hayır, BarbarVe Sonsuzluk havuzu son zamanlarda, bu özel yangın için yakıtın sonu görünmüyor.

Ancak Ari Aster, dünyanın nihayet tanık olacağı bu hafta sonu böyle bir duyguya yepyeni bir anlam katmanı getirmeye hazırlanıyor. Beau korkuyorfevkalade zincir dışı, psikolojik olarak zorlayıcı, sözde kariyer katili bir film ve izleyicilerin “benim için ya da benim için değil” çitinde nereye düştüklerini görmek için sıraya girmelerine hiç şüphe yok.

Tüm hesaplara göre, Beau korkuyor A24 standartlarına göre bile tuhaflığın elli tonudur ve her şeyden önce sinemaseverler, bırakın beyaz perdeye gitmeyi, böyle bir şeyin nasıl tasarlandığını merak ederek filmden ayrılmayı beklemelidir.

Ve bunu merak etmekte yalnız olmayacaklar, çünkü projenin arkasındaki yaratıcı güç merkezi olan Ari Aster’in kendisi de şaşkına dönmüş durumda. Beau korkuyor aslında gerçek bir filmdir.

yakın zamanda Reddit AMA’sı Aster’in ev sahipliğinde, film yapımcısına A24’te böylesine tuhaf bir filmi yerden kaldırmanın ne kadar zor olduğu soruldu, Aster bu soruyu stüdyoyla olan sıcak ve belirsiz ilişkisine atıfta bulunarak yanıtladı (sonra kalıtsal Ve Yaz ortası, bu hiç de şaşırtıcı değil), ancak film yapımcısı yine de filmin oluyor olmasına ne kadar şaşırdığını gizleyemedi; görünüşe göre filmin setine nüfuz eden bir tavır.

Her iki durumda da, pek çok insan A24’ün Aster’e izin vermesine çok sevinecek. Beau korkuyorve pek çok insan aynı şey hakkında değişen derecelerde zevkle çok şaşıracak. Neyse ki, Aster’in bu noktada kanıtlayacak hiçbir şeyi yok, bu yüzden zevk seviyelerinin yeşile döndüğü yıldız işaretiyle her iki kampa da düşmeyi bekliyoruz.

Beau korkuyor 21 Nisan’da sinemalarda olacak.

Teknory