Beğenilen Bir Doğaüstü Soğutucu Çağırdığında Her Korku Hayranı Yanıt Vermedi

Gibi M3GAN 2023, 2022’nin muazzam korku ayakkabılarını doldurma yolunda ilerliyor. Ancak, beğenilerle rekabet edeceğini düşünürsek Hayır, Menü, Gövdeler Gövdeler, Xve incidiğerlerinin yanı sıra, bu yıl kesinlikle onun için biçilmiş kaftan olacak. Yine de, geçen yılın en ilginç girişlerinden biri, siyah telefonson zamanlarda 2022’nin sevilen korku kitaplığı arasında kara bir at olarak öne çıkan . Ethan […]

Beğenilen Bir Doğaüstü Soğutucu Çağırdığında Her Korku Hayranı Yanıt Vermedi

Gibi M3GAN 2023, 2022’nin muazzam korku ayakkabılarını doldurma yolunda ilerliyor. Ancak, beğenilerle rekabet edeceğini düşünürsek Hayır, Menü, Gövdeler Gövdeler, Xve incidiğerlerinin yanı sıra, bu yıl kesinlikle onun için biçilmiş kaftan olacak.

Yine de, geçen yılın en ilginç girişlerinden biri, siyah telefonson zamanlarda 2022’nin sevilen korku kitaplığı arasında kara bir at olarak öne çıkan . Ethan Hawke ve Mason Thames’in bir çift sürükleyici performansının yanı sıra hemen hemen herkesin neşeyle bağırmasına neden olabilecek bir doruk noktasına rağmen, Scott Derrickson’ın en son Blumhouse girişiminin nihai çöküşü, pek uzun olmayan bir çalışma süresine kadar kaynatıldı. mitolojisine uygun hoşgörüyü vermek.

Doğrusu herkes beğenmedi siyah telefonve bunalmış dehşet kitleleri, benzer duyguları paylaşanları aramaya başladı.

Filmi genel olarak sevmemesine rağmen, yanıt veren pek çok kişi, nihai üründe daha fazla fark edilmesini dilemesine rağmen, Hawke’nin sırasını tartışmasız vurgu olarak işaret etti.

Özellikle bir hayran, filmi bir yeniden başlatma veya bir franchise girişi olmadığı için savundu, gördüğümüz gibi, işleri ancak şimdiye kadar götürebilir.

Diğerleri, filmin her şeyin etkili bir şekilde akmasını sağlamak için şaşırtıcı sayıda doğaüstü nüansla yeterince zaman harcamadığı konusunda hemfikirdi.

Eleştirmenlerce beğenilen hit korku filmleriyle dolu bir yılda, bunlardan birinin seyirciden biraz cansız bir tepki almak zorunda kaldığını varsayıyoruz. Bu dünyayı kazmak için başka bir filmin değerinde çalışma süresinin şüphesiz bazı harikalar yaratacağı gerçeğine rağmen, bir devam filmi alıp almayacağımızı söylemek zor.

Teknory