Bethesda, Genişletilmiş Gemi Özelleştirmesi ve Daha Fazlasını İçeren Starfield İçin 2024 Planlarını Açıkladı

Bu ayın başlarında geliştirici Bethesda Game Studios, Starfield alt dizininde oyun için yeni seyahat yolları, mod desteği ve daha fazlası üzerinde çalıştığını açıkladı. Şirket artık Starfield için 2024 planlarını yeni bir yaklaşımla genişletti. yıl sonu güncellemesiek gemi özelleştirmesi dahil. Güncellemede, “Seyahat etmenin yeni yollarını ekleyeceğiz ve artık büyük şehirleri keşfederken şehir haritalarına erişebileceksiniz” yazıyor. “Gemi […]

Bethesda, Genişletilmiş Gemi Özelleştirmesi ve Daha Fazlasını İçeren Starfield İçin 2024 Planlarını Açıkladı

Bu ayın başlarında geliştirici Bethesda Game Studios, Starfield alt dizininde oyun için yeni seyahat yolları, mod desteği ve daha fazlası üzerinde çalıştığını açıkladı. Şirket artık Starfield için 2024 planlarını yeni bir yaklaşımla genişletti. yıl sonu güncellemesiek gemi özelleştirmesi dahil.

Güncellemede, “Seyahat etmenin yeni yollarını ekleyeceğiz ve artık büyük şehirleri keşfederken şehir haritalarına erişebileceksiniz” yazıyor. “Gemi inşasını sevenler için, gemi dekorasyonları, yeni gemi inşa seçenekleri ve daha fazlasıyla gemi özelleştirmesini de genişleteceğiz.

“Ayrıca tüm yeni oynanış seçeneklerini ekleyeceğimiz için heyecanlıyız. Bu yeni ayarlarla, normal ‘zorluk’ ayarımızın ötesine geçecek daha kolay veya daha zorlu bir deneyime olanak sağlamak için oyun tarzınızı değiştirebileceksiniz. Bunlar, ayrıca taşıma kapasitesini, kargo erişim mesafesini, gemi hasarını, satıcı kredilerini, acılara nasıl katlanacağınızı, yeni hayatta kalma mekaniklerini ve daha fazlasını kolayca özelleştirebilirsiniz.”

Bethesda, bu güncellemelerin Şubat ayında yayınlanmaya başlayacağını ve ekibin yaklaşık altı haftada bir güncellemeleri hedeflediğini söyledi.

Bethesda, gemi özelleştirmesi ve yeni oynanış seçeneklerinin piyasaya sürülmesinin ardından, Creations’ın piyasaya sürülmesiyle birlikte resmi mod desteğinin geleceğini söylüyor. Güncellemede “Gelecek yılın başlarından itibaren Starfield kendi ihracatçısına sahip olacak ve yeni bir Yaratılış Kitine erişebileceksiniz” yazıyor.

Güncelleme, Bethesda’nın Starfield’ın gelecek yıl çıkacak ilk genişletmesi Shattered Space’i tanıtmasıyla sona eriyor. Yeni hikaye içeriği, yeni yerler, yeni ekipmanlar ve daha fazlasını içerecek.

Güncellemenin başka bir yerinde, Bethesda, 2023’te Starfield oyuncularıyla ilgili şu ana kadar bazı ilginç istatistikler paylaştı:

 • Şu ana kadar tüm oyuncular arasında 22.284.331 gün oynandı
 • Oyuncu başına ortalama oyun süresi 40 saattir
 • Gemi inşa etmek için 26.027.845 saat harcandı
 • 1.972.345.902 gezegen ziyaret edildi
 • 4.575.290 karakol ziyaret edildi
 • En tehlikeli grup ise 12.276.466 ölümle sonuçlanan Ecliptic’tir.
 • En tehlikeli yaşam formu 1.712.447 ölümle sonuçlanan Ashta’dır.
 • Battlemeal Çoklu Paket, oyuncuların en sevdiği yemektir (18.395.892 kez yenilmiştir)
 • Combatech Beowulf oyuncuların en güvendiği silahtır (595.023.360 öldürme)
 • 1.631.993 Yıldızdoğumlu oyuncu
 • En çok kullanılan güç Sense Star Stuff’tır.
 • 5.178.133 oyuncu Unity’i geçti

oyun hakkında daha fazla bilgi için okuyun oyun Bilgilendiricisi Starfield incelemesini yapın ve ardından bir Bethesda oyunu için bugüne kadarki en büyük lansmanın nasıl gerçekleştiğini okuyun. Bundan sonra, Starfield’ın uzaktan oyun kullanımında ne kadar şaşırtıcı derecede harika olduğunu anlatan bu hikayeye göz atın ve ardından Starfield’ın neden bir açık dünya macerasından çok bir bilim kurgu tema parkına benzediğini düşündüğümü okuyun.


2024’te Starfield için en çok hangi özelliği bekliyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory