Billy Joel’in Koleksiyonunda Harika Zevklere Sahip Olduğunu Kanıtlayan 5 Araba

Billy Joel bu klasik Beetle’ı 2008’de Des Moines’deki bir gösteriden sonra satın aldı. American Dream Machines bayisinde birkaç eski model araba görmek için dolambaçlı yoldan gitti. Sahibi Joel’e, bir dizi klasik güçlü araba arasında mütevazı VW’nin hem güçsüz (şaşırtıcı olmayan bir şekilde) hem de “dükkandaki en ucuz araba” olduğunu söyledi. 70’lerin Bug’unun ikonik kıvrımına hayran […]

Billy Joel’in Koleksiyonunda Harika Zevklere Sahip Olduğunu Kanıtlayan 5 Araba

Billy Joel bu klasik Beetle’ı 2008’de Des Moines’deki bir gösteriden sonra satın aldı. American Dream Machines bayisinde birkaç eski model araba görmek için dolambaçlı yoldan gitti. Sahibi Joel’e, bir dizi klasik güçlü araba arasında mütevazı VW’nin hem güçsüz (şaşırtıcı olmayan bir şekilde) hem de “dükkandaki en ucuz araba” olduğunu söyledi. 70’lerin Bug’unun ikonik kıvrımına hayran kalan ve garajına neşeli bir kruvazör eklemek için hemen satın alan şarkıcı için önemli değildi.

Billy Joel’in otomotiv kreasyonlarındaki zevki düşünüldüğünde, bu belki de başlamak için en iyi araçtır. Gösterişli bir sürücü ya da sadece büyük bilet kalemlerini önemseyen ahlaksız bir müsrif değil. Joel sevdiği şeyi sever ve gerçekten, eski bir Beetle’da sevilmeyecek ne var?

Araba, 1.6L, 1.585 santimetreküp, karşıt dört motor kullanıyor. Araç 46 beygirlik mütevazi bir güç üretti ve 1973’te 1 milyondan fazla VW Beetle üretildi. güçlü motor kası. Beetle, çeşitli nedenlerle ikoniktir, bunların en önemlisi belki de şimdiye kadar yapılmış en uzun süre çalışan tek platformlu araç olmasıdır. Araba, reşit olan ve ilk yolculuğunu arayan nesiller boyu genç insanlara ilham verdi. Kruvazör, hayatın her kesiminden araba alıcıları için mükemmel bir seçenektir.

[Featured image by IFCAR via Wikimedia Commons | Cropped and scaled | Public Domain]

Teknory