Bir AI metin yazarlığı aracı için 39 ABD doları ömür boyu lisans kazanın

TL;DR: 9 Şubat itibariyle, SalesKingPin metin yazarlığı aracına ömür boyu lisans(Yeni bir sekmede açılır) 77 $ yerine sadece 39 $ karşılığında satışta. Bu %49’luk bir tasarruf demektir. AI dil modelleri(Yeni bir sekmede açılır) ChatGPT gibi son zamanlarda haberlerde yer aldılar ve neler yapabildiklerini gördüğünüzde nedenini anlamak kolay. Bir işletme sahibi, pazarlamacı veya kısa sürede çok […]

Bir AI metin yazarlığı aracı için 39 ABD doları ömür boyu lisans kazanın

TL;DR: 9 Şubat itibariyle, SalesKingPin metin yazarlığı aracına ömür boyu lisans(Yeni bir sekmede açılır) 77 $ yerine sadece 39 $ karşılığında satışta. Bu %49’luk bir tasarruf demektir.


AI dil modelleri(Yeni bir sekmede açılır) ChatGPT gibi son zamanlarda haberlerde yer aldılar ve neler yapabildiklerini gördüğünüzde nedenini anlamak kolay. Bir işletme sahibi, pazarlamacı veya kısa sürede çok fazla içerik üretmesi gereken herhangi biri olun, özel bir yapay zekanın sizin için neler yapabileceğini görmek isteyebilirsiniz. SalesKingPin, web siteniz, blogunuz için kopya oluşturmanıza yardımcı olabilecek özel bir metin yazma aracıdır.(Yeni bir sekmede açılır)veya diğer ortamlar ve ömür boyu lisans yalnızca 39 ABD dolarıdır.

Sizin için çalışan bir AI metin yazarı

Dikkat çekici bir reklama mı ihtiyacınız var? Ya da belki web sitenize biraz kişilik katmak için birkaç blog yazısı istiyorsunuz. SalesKingPin, ilgi çekici içeriği kendi başınıza yazmanız için gereken süreden çok daha kısa sürede yazmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bu yazılımın kullanımı kolaydır ve içerik oluşturucular, yayınlanmaya hazır hale gelmeden önce yalnızca biraz ince ayar yapmanız gereken, %95 oranında kullanıma hazır bir kopya alacağınızı iddia eder. SalesKingPin’i kendi çağrı metin yazarınız olarak düşünün. Yazmak istediğiniz içeriğin türünü seçin, birkaç soruyu yanıtlayın ve ardından oluştur’a tıklayın.

Bu abonelik, bir AI asistanına erişmenizi sağlar(Yeni bir sekmede açılır) tüm e-posta türlerinde, her tür video komut dosyasında, açılış sayfası kopyasında ve her tür reklam kopyasında çalışabilir. Ortalama olarak, işletmeler gelirlerinin yaklaşık %8,7’sini pazarlamaya ayırıyor. Arkanızda SalesKingPin ile, kaliteden veya miktardan ödün vermeden reklam bütçenizi azaltabilirsiniz.

Bırak robot yazsın

Tıpkı chatGPT gibi, SalesKingPin de zamandan ve kaynaklardan tasarruf etmenize yardımcı olabilecek yapay zeka destekli bir araçtır, böylece işinizi büyütmeye odaklanabilirsiniz. Sınırlı bir süre için, SalesKingPin Metin Yazarlığı Aracı için ömür boyu lisans alın(Yeni bir sekmede açılır) 39$’a satışta (kayıtlı 77$).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory