Bir akıllı saat de dahil olmak üzere daha ucuz ürünlerle hiçbir şey yeni alt marka alamaz

Damien Wilde / Android Otoritesi TL;DR Nothing CEO’su Carl Pei, CMF by Nothing’i duyurdu. CMF by Nothing, daha geniş bir tüketici kitlesine ulaşmak için daha uygun fiyatlı ürünler sunacak. CMF’nin üreteceği ilk ürünler akıllı saat ve kulaklık olacak. En çok telefonları ve kulaklıklarıyla tanınan Londra merkezli teknoloji şirketi Nothing, bir alt markayla genişliyor. Yeni alt […]

Bir akıllı saat de dahil olmak üzere daha ucuz ürünlerle hiçbir şey yeni alt marka alamaz

Damien Wilde / Android Otoritesi

TL;DR

  • Nothing CEO’su Carl Pei, CMF by Nothing’i duyurdu.
  • CMF by Nothing, daha geniş bir tüketici kitlesine ulaşmak için daha uygun fiyatlı ürünler sunacak.
  • CMF’nin üreteceği ilk ürünler akıllı saat ve kulaklık olacak.

En çok telefonları ve kulaklıklarıyla tanınan Londra merkezli teknoloji şirketi Nothing, bir alt markayla genişliyor. Yeni alt marka, daha fazla tüketiciye ulaşabilecek daha ucuz ürünlere odaklanacak. İlk ürünlerinin bu yılın sonlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bugün, Nothing CEO’su Carl Pei, Nothing Q2 Topluluk Güncellemesi aracılığıyla halka açık bir konuşmada, CMF by Nothing’i iş portföyüne eklediğini duyurdu. Duyuruya göre, bu yeni alt marka “daha ​​iyi tasarımı daha geniş bir tüketici kitlesi için daha erişilebilir hale getiren yeni bir ürün yelpazesi” olacak.

Görünüşe göre Pei, CMF by Nothing’i değer segmenti ile yüksek kaliteli ürünler arasındaki boşluğu kapatmanın bir yolu olarak görüyor. Alt marka, bu yıl içinde iki ürün piyasaya sürecek, ancak herhangi bir tarih dahil edilmedi. Yeni ürünlerden birinin yeni kulaklık olacağı, diğerinin ise akıllı saat olacağı söyleniyor.

Bu yılın başlarında, bir sızıntı “Particles by XO”dan bir çift fındık şekilli kulakiçi ortaya çıkardı. Particles by XO’nun, Nothing için yeni bir alt marka olabileceği söylendi. Particles by XO’ya ne olduğu belirsiz, ancak görünen o ki şirket zaman içinde adını değiştirmiş ve şimdi şirket CMF by Nothing ile devam etmeye karar vermiş.

Yorum yapmak için Nothing’e ulaştıktan sonra, bir sözcü bağlantıyı onaylamadı veya reddetmedi. Sözcü sadece “Söylentiler veya spekülasyonlar hakkında yorum yapmıyoruz” dedi.

Bu sızıntının dışında akıllı saat veya kulaklıklar hakkında çok fazla detay yok. Ancak, Hiçbir şey önümüzdeki aylarda daha fazla bilgi geleceğini söylemiyor.

Bir akıllı saat de dahil olmak üzere daha ucuz ürünlerle hiçbir şey yeni alt marka alamaz

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow