Bir Burt Reynolds Klasik Filmi İkinci Kez Yeniden Çekiliyor

Özet The Longest Yard, Paramount’taki çalışmalarda yeni bir yeniden yapımla yeni bir uyarlamaya kavuşuyor. Yeni versiyon, komedi unsurlarını korurken potansiyel olarak hapishane sistemine daha eleştirel bir bakış açısı getirebilir. Rodney Barnes’ın yazar olarak duyurulması, spor serisindeki daha önceki çalışması göz önüne alındığında, Winning Time’ın atletizmle ilgili yaratıcı çalışmalarda yetkinliği gösterdiği göz önüne alındığında umut verici. […]

Bir Burt Reynolds Klasik Filmi İkinci Kez Yeniden Çekiliyor

Özet

  • The Longest Yard, Paramount’taki çalışmalarda yeni bir yeniden yapımla yeni bir uyarlamaya kavuşuyor.
  • Yeni versiyon, komedi unsurlarını korurken potansiyel olarak hapishane sistemine daha eleştirel bir bakış açısı getirebilir.
  • Rodney Barnes’ın yazar olarak duyurulması, spor serisindeki daha önceki çalışması göz önüne alındığında, Winning Time’ın atletizmle ilgili yaratıcı çalışmalarda yetkinliği gösterdiği göz önüne alındığında umut verici.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

En uzun mesafe ikinci kez yeniden çekildiği için yeniden beyazperdede olacak. Burt Reynolds’un başrol oynadığı film, ilk olarak Robert Aldrich’in yönettiği 1974 yapımı bir filmdi. BT daha sonra 31 yıl sonra, 2005 yılında aynı adlı bir Adam Sandler filmi olarak yeniden yapıldı; bu filmde Reynolds, takımın oyun kurucusu olarak eski rolünün yerine antrenör olarak rol aldı.

Şimdi, En uzun mesafe bir uyarlama daha almaya hazırlanıyor. Buna göre Son teslim tarihiyeni bir yeniden yapım Önceki versiyonların arkasındaki aynı stüdyo olan Paramount’ta çalışıyor. En son En uzun mesafe HBO’da yönetici yapımcı olarak görev yapan Rodney Barnes tarafından yazılacak Kazanma Zamanı: Lakers Hanedanlığının Yükselişi.


En Uzun Bahçe Daha İyiye Nasıl Değişebilir?

Adam Sandler The Longest Yard'da avluda

Her iki versiyon da En uzun mesafe Futbol takımı oluşturan hapishane mahkumlarına odaklanın. 1974 versiyonunda Reynolds, 18 ay hapis cezasına çarptırılan ve hapishane gardiyanlarını yenmek için bir takım oluşturan oyun kurucu Paul “Wrecking” Crewe’u canlandırıyor. Sandler’ın En uzun mesafe Sandler’ın bir zamanlar Reynolds’un oynadığı rolü üstlendiği büyük ölçüde aynı olay örgüsünü takip ediyor.

Her iki versiyonda da En uzun mesafe Futbol takımı hapishaneden geçerken gülmek için oynanıyor. Bunun en son sürümde korunması muhtemel olsa da, Günümüzde hapishane sistemi konusunda artan farkındalık filme farklı bir yön verebilir. Olay örgüsü büyük olasılıkla aynı kalacak, ancak bir sonraki En uzun mesafe komedi merceğinden de olsa hapishane sistemine daha eleştirel bir bakış atıyor.

En uzun mesafe remake henüz oyuncu kadrosunu açıklamadı ancak yapım ekibinden gelen haberler iyiye işaret. Barnes en son spor dizileri üzerinde çalışıyordu Kazanma Zamanı: Lakers Hanedanlığının Yükselişiatletizmi çevreleyen yaratıcı çalışmalardaki yetkinliğini gösteriyor. Barnes tek başına yeniden yapımın başarısı için iyiye işaret ve umarım aynı derecede beğenilen bir ekiple işbirliği yapabilir. Hakkında daha fazla haber geldikçe bunu zaman gösterecek En uzun mesafe gelişir.

Kaynak: Son Tarih

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow