Bir Peri Masalı Klasiğinde R Dereceli Korku Şakası Netflix’te Dişlerini Gösteriyor

Gösteri zamanı aracılığıyla Kimsenin beğenisini istemediği filmler sayesinde Ortalama Olan Ve Winnie the Pooh: Kan ve Balsevilen aile klasiklerinin ikonik yıldızlarını R dereceli korku hikayelerinin en önemli parçalarına dönüştürmek, bu konuda yeni bir şey, ancak Pamuk Prenses: Bir Dehşet Hikayesi havalı olmadan 25 yıl önce yaptı. Ağustos 1997’de Showtime’da yayınlanan televizyon için yapılmış bir film, […]

Bir Peri Masalı Klasiğinde R Dereceli Korku Şakası Netflix’te Dişlerini Gösteriyor

Gösteri zamanı aracılığıyla

Kimsenin beğenisini istemediği filmler sayesinde Ortalama Olan Ve Winnie the Pooh: Kan ve Balsevilen aile klasiklerinin ikonik yıldızlarını R dereceli korku hikayelerinin en önemli parçalarına dönüştürmek, bu konuda yeni bir şey, ancak Pamuk Prenses: Bir Dehşet Hikayesi havalı olmadan 25 yıl önce yaptı.

Ağustos 1997’de Showtime’da yayınlanan televizyon için yapılmış bir film, ünlü peri masalındaki yasaklayıcı yetişkinlere yönelik çarpıtma, bir tiyatronun içini hiç görmemesinin nedeni olabilir, çünkü prodüksiyon değeri ve performanslar Sigourney Weaver’ın sahneyi çiğneyen düşman olarak oynadığı 30 milyon dolarlık bir filmden tam olarak beklediğiniz gibi.

kar-beyaz-a-dehşet-hikayesi
Gösteri zamanı aracılığıyla

Bir Terör Hikayesi animasyon klasiğinin itibarının böylesine ünlü bir masaldaki korkunç bir dönüşle potansiyel olarak nasıl lekelendiğini merak eden eleştirmenler veya Disney fanatikleri tarafından övgü yağmuruna tutulmamış olabilir, ancak Baş Kadın Oyuncu, Kostüm Tasarımı ve için üç Primetime Emmy adaylığı elde etti. Makyaj yapmak.

En son sıcak trendden yararlanmayı asla kaçırmazsınız, Pamuk Prenses: Bir Dehşet Hikayesi birçok uluslararası pazarda Netflix kitaplığına eklenmesi şaşırtıcı olmayan bir şekilde anında ödül aldı. Başına FlixPatrolRahatsız edici bir atmosferle dolu, kıskançlık güdümlü Gotik fantezi, platformun küresel listelerinde en çok izlenen filmlerden biri haline geldi ve bu, daha önceki tek hileli midilliye oturmaktan çok daha ödüllendirici bir manzara. Kan ve Bal.

Prömiyerinden bu yana geçen çeyrek asırda neredeyse tamamen unutulmuş olan yönetmen Michael Cohn’un yeni çılgınlığın yenilikçi statüsünü geri kazanmak için kaybettiği çabanın zamanı geldi; Çünkü Bir Terör Hikayesi havalı olmadan çok önce yaptı.

Teknory