Bir Sonraki Grand Theft Auto İlk Gösteriminin Fragmanı 5 Aralık Salı

Yaklaşık bir ay önce Aralık ayı başında bir fragman yayınlayacağını duyuran Rockstar, bu sabah kesin tarih ve saati doğruladı. Bir sonraki Grand Theft Auto’nun fragmanı 5 Aralık Salı günü TSİ 09.00’da yayınlanacak. Rockstar yukarıdaki tweet’i herhangi bir bağlam olmadan paylaştı, dolayısıyla bu fragmanın bir sonraki Grand Theft Auto için olacağını teknik olarak doğrulamadığını belirtmekte fayda […]

Bir Sonraki Grand Theft Auto İlk Gösteriminin Fragmanı 5 Aralık Salı

Yaklaşık bir ay önce Aralık ayı başında bir fragman yayınlayacağını duyuran Rockstar, bu sabah kesin tarih ve saati doğruladı. Bir sonraki Grand Theft Auto’nun fragmanı 5 Aralık Salı günü TSİ 09.00’da yayınlanacak.

Rockstar yukarıdaki tweet’i herhangi bir bağlam olmadan paylaştı, dolayısıyla bu fragmanın bir sonraki Grand Theft Auto için olacağını teknik olarak doğrulamadığını belirtmekte fayda var. Sadece “Fragman 1” ve bir tarih yazıyor. Ancak Kasım ayının başındaki teaserda açıkça “Aralık başında bir sonraki Grand Theft Auto’nun ilk fragmanını yayınlayacağımızı size bildirmekten büyük heyecan duyuyoruz” ifadesi göz önüne alındığında, tweet’in referans aldığı şeyin bu olduğunu varsaymak yanlış olmaz. .

Tweetin sanatı aynı zamanda oyunun tropikal ortamına ilişkin ilk resmi teaserı da sunuyor. Bir sonraki Grand Theft Auto’nun Vice City’ye geri döneceği uzun süredir söyleniyordu ve Eylül ayında oyunla ilgili 90 videonun da ortaya çıktığı büyük bir sızıntı bunu açıkça ortaya koydu.

Grand Theft Auto hakkında bilgi okuyan bir video oyunu web sitesindeyseniz, bu oyunu çevreleyen heyecanın bağlamsallaştırılmasına gerek olmadığını varsaymak yanlış olmaz, ancak önceki Grand Theft Auto, video oyun endüstrisinin tüm zamanların en büyük hitlerinden biridir. 2018 yılında tüm zamanların en kârlı eğlence ürünü seçildi.

Rockstar’ın bir sonraki oyunu hakkında daha fazla bilgi edinmek için beklerken okuyun oyun Bilgilendiricisi Grand Theft Auto V incelemesini yapın ve ardından Red Dead Redemption II hakkındaki düşüncelerimizi okuyun. Bundan sonra oku oyun Bilgilendiricisi Her bir Rockstar oyununun sıralaması.


Bir sonraki Grand Theft Auto’da en çok neyi görmek istiyorsunuz? Sizce başlığı ne olacak? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow