Bir sonraki James Bond olarak Daniel Craig’in yerini alması gereken 9 oyuncu

B25_39456_RC2James Bond (Daniel Craig) ve Paloma (Ana de Armas)ÖLMEYE ZAMAN YOK,bir EON Productions ve Metro-Goldwyn-Mayer Studios filmiKredi bilgileri: Nicola Dove© 2020 DANJAQ, LLC VE MGM. HER HAKKI SAKLIDIR. Hoşça kal Daniel Craig. Merhaba, tüm olasılıklar. 9’a bakalım iyi bir sonraki adımda James Bond adını taşıyabilecek yetenekli aktörler. Yani Daniel Craig, Walther PPK’sını asarak James Bond […]

Bir sonraki James Bond olarak Daniel Craig’in yerini alması gereken 9 oyuncu

B25_39456_RC2
James Bond (Daniel Craig) ve Paloma (Ana de Armas)
ÖLMEYE ZAMAN YOK,
bir EON Productions ve Metro-Goldwyn-Mayer Studios filmi
Kredi bilgileri: Nicola Dove
© 2020 DANJAQ, LLC VE MGM. HER HAKKI SAKLIDIR.

Hoşça kal Daniel Craig. Merhaba, tüm olasılıklar. 9’a bakalım iyi bir sonraki adımda James Bond adını taşıyabilecek yetenekli aktörler.

Yani Daniel Craig, Walther PPK’sını asarak James Bond sinema evreninde kurşun büyüklüğünde bir delik bırakıyor. Kabul edelim ki bunlar başka birinin doldurması gereken kusursuz cilalanmış ayakkabılar. Ama hey, sadece Bond’un efsanevi öldürme ehliyetini sürdürmekle kalmayıp, aynı zamanda James Bond serisine temiz bir nefes verebilecek üst düzey yeteneklerin listesine bakarken martinilerimiz hazırlandı ve papyonlarımız düzeldi. Evet, rolü üstlenmek bir nükleer bombayı etkisiz hale getirmeye çalışmak kadar karmaşık ve çetrefilli bir görev olabilir, ancak bu dokuz aktörün ustalığı var. kesinlikle muhteşem gözler çekicilik ve bunu başarmak için inanılmaz derecede kesilmiş çene çizgileri.

Evet ben tamamen bu makaleyi yazmaktan hoşlanmadım.

Yeri doldurulamaz olanı değiştirmek asla kolay değildir, ama yine de en iyi casuslar meydan okumayı sever, değil mi? bakacak oyunculardan bahsediyoruz inanılmaz derecede sıcak Smokin içinde harika, güzel ve bir bakıma tehlikeli hanımefendiye (ya da erkeğe ya da her ikisine de ya da ikisi de değil – yıl 2023, dostlarım) kur yapın, kötü adamları alt edin ve en önemlisi tamamen mükemmel görünün sıcak bunu yaparken kayıtsız. Bu adamlar sadece aktör değiller: Onlar, James Bond’u simge yapan o benzersiz tehdit ve çekicilik karışımını yakalamak için gereken her şeye sahip sanatçılar.

O halde martiniyi yeniden doldurun, kol düğmelerinizi ayarlayın ve bir sonraki adımda pekâlâ “Adım Bond, James Bond” diyebilecek adayların dosyasına dalalım.

Teknory