Bir Sony Marvel Yıldızının MCU’nun ‘Fantastik Dörtlüsü’yle Bağlantı Kurması Hayranları Söylentilerin Bitmesi İçin Dua Ediyor

Marvel Comics aracılığıyla görüntü MCU’nun merakla beklenen çıkışına artık 24 aydan daha az bir süre kaldı. Fantastik Dörtlü sinemalarda vizyona giriyor ve filmde İlk Aile’yi kimin oluşturacağı konusunda hala bir fikrimiz yok. WandaVision yönetmen Matt Shakman. Tipik olarak Marvel, bir sonraki yeni büyük oyuncu kadrosunu çok önceden kilitler – Brie Larson’ın 2016’da Kaptan Marvel ve […]

Bir Sony Marvel Yıldızının MCU’nun ‘Fantastik Dörtlüsü’yle Bağlantı Kurması Hayranları Söylentilerin Bitmesi İçin Dua Ediyor

Marvel Comics aracılığıyla görüntü

MCU’nun merakla beklenen çıkışına artık 24 aydan daha az bir süre kaldı. Fantastik Dörtlü sinemalarda vizyona giriyor ve filmde İlk Aile’yi kimin oluşturacağı konusunda hala bir fikrimiz yok. WandaVision yönetmen Matt Shakman. Tipik olarak Marvel, bir sonraki yeni büyük oyuncu kadrosunu çok önceden kilitler – Brie Larson’ın 2016’da Kaptan Marvel ve Mahershala Ali’nin 2019’da Blade olarak rol almasına bakın – ancak bu vesileyle hepsi FF hayranların devam etmesi gereken sonsuz söylentiler var.

Ve en sonuncusu, Sony’nin kendi Marvel evreninden bir yıldızın MCU’nun Sue Storm tasviri için bir rehber olduğuna işaret ederek, insanları Kevin Feige ve ekibine nihayet bazı resmi haberlerin yapılması için dua etmeye terk ettiği için çok uzak bir söylenti olabilir. bizi bu şüpheli döküm iddialarından daha fazla kurtarmak için. Her şey, içeriden biri olan Jeff Sneider’ın stüdyonun Dakota Johnson gibi bir aktris istediğini söylemesiyle başladı — Sony’nin yeni filminde oynayacak. Madam Web – Görünmez Kadın için.

Bir yandan Johnson hayranları, Sue Storm için başka potansiyel isimleri teşvik etmek için kullanarak bu iddia edilen istihbaratı duymakla ilgilendiler.

Hatta bazıları umutluydu Avcı Kraven MCU’dan ödünç almak, Johnson’ın rolü kendisinin bile üstlenebileceği anlamına geliyor.

Öte yandan, diğer pek çok hayran, tüm bu söylentilerden artık umursayamayacak kadar tükenmiş durumda ve gerçek bir duyuru yapmak için Marvel’a ihtiyaç duyuyor.

Gerçek Fantastik Dörtlü bulunduğunda sokakta dans edilecek.

Bir yorumcunun Kylo Ren tepki GIF’ini kullanması, Adam Driver’ın kendi görevi göz önüne alındığında oldukça ironikti. Fantastik Dörtlü dedikodu değirmeni.

Dürüst olmak gerekirse, sadece kimin oynadığına inanacağımız bir noktaya geliyor. Fantastik Dörtlü şeyi izlemek için oturduğumuzda.

Fantastik Dörtlü 2025 Sevgililer Günü’nde sinemalarda gösterime girecek.

Teknory