Bir Spotify Çalma Listesini YouTube Müziğine Dönüştürme

Tüm Spotify çalma listelerini yeniden oluşturmak istemeyen ancak başka bir müzik akışı uygulaması kullanmak isteyenler için basit bir çözüm var. Bu makalede, çeşitli üçüncü taraf uygulamaları kullanarak Spotify oynatma listelerini YouTube Music’e nasıl dönüştüreceğinizi göreceksiniz. Spotify Çalma Listelerini YouTube’a Dönüştürmek İçin En İyi Üçüncü Taraf Uygulamaları Spotify çalma listelerini birden fazla kaynakta bulundurmak için YouTube […]

Bir Spotify Çalma Listesini YouTube Müziğine Dönüştürme

Tüm Spotify çalma listelerini yeniden oluşturmak istemeyen ancak başka bir müzik akışı uygulaması kullanmak isteyenler için basit bir çözüm var. Bu makalede, çeşitli üçüncü taraf uygulamaları kullanarak Spotify oynatma listelerini YouTube Music’e nasıl dönüştüreceğinizi göreceksiniz.

Spotify Çalma Listelerini YouTube’a Dönüştürmek İçin En İyi Üçüncü Taraf Uygulamaları

Spotify çalma listelerini birden fazla kaynakta bulundurmak için YouTube hesaplarında paylaşmak isteyenler için, bu işi yapabilecek birkaç üçüncü taraf uygulamanız var.

1 numara. Soundiiz

Spotify çalma listelerini YouTube Music’e dönüştürmek için kullanabileceğiniz en iyi üçüncü taraf uygulamalardan biri Soundiiz’dir. Müzik verilerinizi dakikalar içinde bir platformdan diğerine aktarmanıza olanak tanır. Dahası, neredeyse tüm müzik akışı hizmetleriyle uyumludur. Soundiiz’in bir web uygulaması olduğunu unutmayın, bu nedenle müzik verilerinizi dizüstü bilgisayarınızdan veya bilgisayarınızdan dönüştürmelisiniz.

Spotify çalma listelerinizi Soundiiz ile YouTube Music’e dönüştürmek için yapmanız gerekenler:

 1. ziyaret edin Soundiiz web sitesini dizüstü bilgisayarınızda veya bilgisayarınızda
 2. Tıkla “Şimdi başla” Ekranın ortasındaki düğme.
 3. Seçmek “Spotify ile oturum açın.”
 4. Gitmek “Kabul etmek” Soundiiz’in Spotify hesap verilerinize erişmesine izin vermek için düğme.
 5. Bulun ve seçin “Youtube müzik” sol kenar çubuğundaki simge.
 6. Tıklamak “Bağlamak” ve YouTube Müzik hesabınızda oturum açın.
 7. seçin “Aktar” sol kenar çubuğundaki sekme.
 8. Seçmek “Spotify” kaynak platformunuz olarak.
 9. git “Çalma listeleri.”
 10. Dönüştürmek istediğiniz çalma listesini seçin ve üzerine tıklayın. “Onayla ve devam et.”
 11. İsterseniz oynatma listelerinizi yapılandırın, ardından “Yapılandırmayı Kaydet” düğme.
 12. Tıklamak “Onaylamak.”
 13. Seçmek “Youtube müzik.”

Şimdi tek yapmanız gereken Spotify çalma listenizin YouTube Music’e aktarılması için birkaç dakika beklemek. Soundiiz ayrıca bir Premium sürüm sunar, aynı anda birden fazla Spotify çalma listesini dönüştürebileceğiniz. Spotify albümlerini, sanatçılarını ve parçalarını aktarmak için Premium sürümünü de kullanabilirsiniz.

Spotify çalma listelerinizi YouTube Music dışında Apple Music, TIDAL, Deezer, Napster, SoundCloud, Yandex Music, iHeartRadio ve diğer birçok müzik akışı uygulamasına aktarabilirsiniz.

2 numara. Oynatma Listesi Arkadaşı

Oynatma Listesi Arkadaşı Spotify çalma listelerinizi aktarmak için kullanabileceğiniz başka bir ücretsiz çalma listesi dönüştürme uygulamasıdır. Fakat, bu web uygulaması yalnızca Spotify ve YouTube Music arasında oynatma listesi dönüşümleri sunar. Başka bir deyişle, diğer müzik akışı hizmetleriyle kullanamazsınız.

Spotify çalma listelerinizi YouTube Music’e dönüştürmek için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Gitmek Oynatma Listesi Arkadaşı tarayıcınızda web sitesi.
 2. Tıkla “Spotify’a giriş yap” düğme.
 3. Seçme “Kabul etmek” Playlist Buddy’nin Spotify hesap verilerinize erişmesine izin vermek için.
 4. Tıkla “YouTube’da oturum açın” Ekranınızın sağ tarafındaki düğme.
 5. Sol kenar çubuğundan aktarmak istediğiniz Spotify çalma listesini seçin.
 6. seçin “Oynatma Listesini Dönüştür” sağ taraftaki düğme.

Hepsi bu kadar. İçerdiği parça sayısına bağlı olarak Playlist Buddy’nin çalma listenizi aktarması birkaç dakika sürer. Bunu hatırla bu üçüncü taraf uygulaması, çalma listesi başına toplam 250 şarkıya kadar sizi sınırlar, ama ÜCRETSİZ! Yeterli sayıda kişi uygulamayı desteklerse bu kota gelecekte değişebilir. Bu arada, geliştirici, oynatma listelerinizi daha küçük parça sayılarına ayırmanızı önerir.

#3. TunemyMusic

TunemyMusic iTunes, Amazon Music, TIDAL, SoundCloud, Deezer, Apple Music, Spotify ve YouTube Music dahil çok sayıda müzik yayını uygulamasını destekler. Ücretsiz olarak dönüştürmek için 500 adede kadar parça elde edersiniz. Ancak, aynı zamanda bir sınırsız dönüşüm ekleyen premium seçenek. Spotify çalma listelerinizi TunemyMusic kullanarak YouTube Music’e aktarmak için yapmanız gerekenler:

 1. Gitmek TunemyMusic tarayıcınızda web uygulaması.
 2. Tıkla “Hadi başlayalım” Ekranın ortasındaki düğme.
 3. Seçme “Spotify” kaynak müzik platformunuz olarak.
 4. öğesini seçerek “Spotify” hesabınızda oturum açın. “FACEBOOK İLE DEVAM,” “ELMA İLE DEVAM” veya “GOOGLE İLE DEVAM” düğmesini tıklayın veya Spotify kimlik bilgilerinizle oturum açın.
 5. Bir Spotify çalma listesi seçmek için “Spotify hesabınızdan yükleyin” veya sağlanan kutuya URL’sini kopyalayıp/yapıştırın.
 6. git “Sonraki: Hedefi Seçin” yeni pencerede.
 7. Seçmek “Youtube müzik” seçenekler listesinden.
 8. seçin “Müziğimi Harekete Geçirmeye Başla” düğme.

Müzik çalma listelerini bir müzik akış hizmetinden diğerine dönüştürmenin yanı sıra TunemyMusic, iki müzik hizmetinden iki çalma listesini her zaman senkronize tutmanıza olanak tanır. Ayrıca müziğinizi paylaşmak, şarkı yüklemek ve tüm müzik kitaplığınızı tek bir dosyaya yedeklemek için kullanabilirsiniz.

ayrıca yapabilirsin YouTube Müzik oynatma listesini Spotify’a dönüştürme. sadece tıklayın “Hadi başlayalım” düğmesine basın ve yukarıdaki adımları izleyin.

#4. SongShift (Yalnızca iOS)

Spotify çalma listenizi iPhone’unuzda YouTube Music’e dönüştürmek istiyorsanız SongShift mükemmel bir uygulamadır. Çalma listelerini iki müzik platformu arasında aktarmanıza olanak tanır. Ne yazık ki, yalnızca iOS cihazlarda kullanılabilir. Başlangıçta iPad için tasarlanmıştır, ancak iPhone ile de çalışır.

SongShift’i kullanarak Spotify çalma listenizi YouTube Music’e nasıl dönüştüreceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

 1. İndirmek şarkı vardiyası App Store’dan.
 2. Başlat “Şarkı Değiştirme” iOS uygulaması.
 3. üzerine dokunun “Müziğinizi Bağlayın” düğme.
 4. Şurada Spotify’ı bul: “Müzik Hizmetleri” sayfa ve seçin “Bağlamak.”
 5. hesabınızda oturum açın “Spotify” hesap.
 6. Şuna dokunun: “+” simge.
 7. “Yeni Yapılandırmalar” altında “Kurulum Kaynağı.”
 8. Seçme “Spotify” kaynak hizmeti olarak.
 9. “Medya Türünü Seçin” altında, üzerine dokunun. “Çalma listesi.”
 10. Aktarmak istediğiniz çalma listesini bulun.
 11. Seçmek “Hedefi Kur.”
 12. git “Youtube müzik.”
 13. Seçmek “Mevcut Çalma Listesi” veya “Yeni Oynatma Listesi” “Hedef Türünü Seçin” altında.
 14. Üzerine dokunun “Bitirdim.”

Bu noktada, Spotify çalma listenizin YouTube Music’e dönüşmesi için birkaç dakika beklemeniz gerekiyor, ardından oradan akışa başlayabilirsiniz.


Tüm Spotify çalma listelerinizi baştan oluşturmak zorunda kalmak yerine, mevcut olanları YouTube Music’e veya başka herhangi bir müzik akışı platformuna aktarabilirsiniz. Bu size yalnızca çok zaman kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda istediğiniz müzik uygulamasında çalma listelerinizin keyfini çıkarabileceksiniz. İyi haber şu ki, bir sürü ücretsiz üçüncü taraf uygulaması size yardımcı olabilir.

Teknory