Bitdefender Premium Security Plus ile yeni mali yılda mutlak dijital özgürlüğe hazırlanın.

Bir mali yılın daha sonu! 2024’e baktığımızda, EOFY yalnızca önümüzdeki 12 aylık harcamalarınızı planlamak için iyi bir fırsat değil, aynı zamanda dijital güvenliğinizin yıllık denetimini yapmak için de mükemmel bir zaman. Bugünlerde çoğumuz vergilerimizi çevrimiçi olarak hallediyoruz ve kişisel ve mali bilgileri internet üzerinden göndermek, çevrimiçi ortamda korunmanın önemini net bir şekilde hatırlatıyor. Her yıl […]

Bitdefender Premium Security Plus ile yeni mali yılda mutlak dijital özgürlüğe hazırlanın.

Bir mali yılın daha sonu! 2024’e baktığımızda, EOFY yalnızca önümüzdeki 12 aylık harcamalarınızı planlamak için iyi bir fırsat değil, aynı zamanda dijital güvenliğinizin yıllık denetimini yapmak için de mükemmel bir zaman.

Bugünlerde çoğumuz vergilerimizi çevrimiçi olarak hallediyoruz ve kişisel ve mali bilgileri internet üzerinden göndermek, çevrimiçi ortamda korunmanın önemini net bir şekilde hatırlatıyor. Her yıl ATO’ya verdiğiniz kişisel bilgileri ele geçirmek, bir siber suçlunun kimliğinizi çalması ve hatta potansiyel olarak banka hesaplarınıza erişmesi için fazlasıyla yeterli olacaktır, bu nedenle herhangi bir çevrimiçi bankacılığa girmeden önce siber güvenliğinizi halletmeniz zorunludur. ticaret veya yatırım.

Nasıl korunursunuz?

Dışarısı tehlikelidir ve korunduğunuzdan emin olmanın en iyi yolu, teknolojinizin güvenliğini düzenli olarak denetlemektir. Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, kendinize birkaç basit soru sorun:

  1. Geçen yıl içinde herhangi bir yeni cihaz eklediniz mi veya evinizden herhangi biri ev ağınıza yeni cihaz veya uygulama ekledi mi?

  2. Hassas veriler içeren web siteleri ve uygulamalar için bir VPN ve güçlü parolalar mı kullanıyorsunuz?

  3. Dijital kimliğinizin tehlikeye atılıp atılmadığını öğrenmenin güncel bir yolu var mı?

Bu üç sorudan herhangi biri sizin için alarm zillerini çalıyorsa, mevcut internet güvenliğinizi ve antivirüs kurulumunuzu herhangi bir boşluk veya boşluk açısından değerlendirmek faydalı olabilir.

Bir güvenlik paketinde nelere dikkat edilmelidir?

Modern siber güvenlik paketleri, cihazınızda virüs taraması yapmaktan çok daha fazlasını yapar. Bunlar, web’de güvenli bir şekilde gezinmeniz için VPN’lere (Sanal Özel Ağlar), hesaplarınızın bilgisayar korsanlarına mümkün olduğunca dayanıklı olmasını sağlamak için güçlü önerilere sahip şifreli parola yöneticilerine, Dijital Kimlik korumasına erişmenizi de sağlayan hepsi bir arada bir güvenlik çözümüdür. Verilerinizin güvenliği ihlal edildiğinde sizi uyarmak için ve çok daha fazlası.

Ancak, tüm güvenlik paketleri eşit şekilde tasarlanmamıştır. Şunlar gibi birinci sınıf bir siber güvenlik teklifi: Bitdefender Premium Güvenlik Plus(yeni bir sekmede açılır) tüketici siber güvenliğinin Rolls Royce’udur. Bu, sizin ve tüm evinizin tüm cihazlarınızda korunuyor olması, dijital özgürlüğe ve iç huzuruna giden bir bilettir. Korumanız gereken her şey için tek bir plan: cihazlarınız, gizliliğiniz ve kimlik bütünlüğünüz.

Üst düzey bir güvenlik ürünü olarak, Bitdefender paketine endüstri trendlerinden ve öğrenilenlerden yararlanılarak düzenli olarak yeni teknolojiler eklenmektedir. Uygulama Anormalliği Tespiti(yeni bir sekmede açılır) Bitdefender’ın Google Play Store aracılığıyla indirilen uygulamaları ve Android Telefonlardaki üçüncü taraf sitelerini tarayan ve şüpheli etkinliği Google’dan önce bile yakalayabilen Mobil Güvenlik’te (Premium’un bir parçası olarak mevcuttur) bulunan etkileyici teknolojiler koleksiyonunun en son üyesidir. mühendisler yapabilir. Dolandırıcılık Uyarısı ve Sohbet Koruması gibi popüler mobil özellikler de vardır.

Önümüzdeki mali yıl için Siber güvenliğinizi yükseltmekle ilgileniyorsanız, bu adım atmak için özellikle iyi bir zaman çünkü Bitdefender şu anda ilk yılınız için %60’a varan indirim sunuyor. Üstün Güvenlik(yeni bir sekmede açılır) Ve Üstün Güvenlik Artı(yeni bir sekmede açılır) 10 cihazlı planlar.

Şuna da dikkat etmek önemlidir: Evden çalışıyorsanız (yalnızca yarı zamanlı veya mesai saatleri dışında olsa bile), güvenlik paketi ve antivirüs abonelikleri, maliyetin orantılı olarak yalnızca bir yüzdesi olsa bile işle ilgili giderler olarak sayılabilir. evde yaptığınız iş miktarı. Avustralya vergi beyannamelerinizi kendiniz yaparsanız, bu abonelikler “işle ilgili diğer kesintiler” kapsamına girer.

Bitdefender Premium Security Plus hakkında daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edin Burada(yeni bir sekmede açılır).

Teknory