Bitmeyen Bir Efsanenin Kusursuz Sonu Akışta Patladı

Warner Bros aracılığıyla görüntü Her ne kadar yutturmaca tarafından emilmemize izin versek de, bunun on yıllık bir kültürel etkinlik olarak lanse edildiğini – haklı olarak eklemeliyiz – olduğuna inanmak aptalcaydı. Harry Potter ve Ölüm Yadigarları – 2. Kısım ikonik franchise için gerçekten çizginin sonunu işaret ederdi. Daniel Radcliffe’in unvan kahramanının Hogwarts Savaşı’nda Lord Voldemort’un hain […]

Bitmeyen Bir Efsanenin Kusursuz Sonu Akışta Patladı

Warner Bros aracılığıyla görüntü

Her ne kadar yutturmaca tarafından emilmemize izin versek de, bunun on yıllık bir kültürel etkinlik olarak lanse edildiğini – haklı olarak eklemeliyiz – olduğuna inanmak aptalcaydı. Harry Potter ve Ölüm Yadigarları – 2. Kısım ikonik franchise için gerçekten çizginin sonunu işaret ederdi.

Daniel Radcliffe’in unvan kahramanının Hogwarts Savaşı’nda Lord Voldemort’un hain tehdidini nihayet alt ettiği 2011 yılının Temmuz ayındaki o kader gününden bu yana, bize üç yetenek verildi. Fantastik Canavarlar Dumbledore’un Sırları bombalandıktan sonra dördüncüsü pek olası görünmese de ön filmler ve kaçınılmaz epizodik yeniden başlatmanın Max için çalıştığı yakın zamanda doğrulandı.

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2
Warner Bros aracılığıyla

Sekiz arasında en çok incelenen ve en çok hasılat yapan Harry Potter filmler, Ölüm Yadigarları – Bölüm 2 yapmak için yola çıktığı her şeyi yaptı ve sonra bazıları, herhangi bir gişe rekorları kıran destanın yaratmayı umabileceği en destansı sonuçlardan birini sunmaya yönelik hayal edilemez baskı karşısında güldü. Yeniden başlatmalar ve eski devam filmleri çağında, The Boy Who Lived’dan daha fazlasının gelmeyeceğini bilmek canlandırıcıydı… bunun asla gerçekten uzun süreli bir veda olmayacağını bilmemiz dışında.

Warner Bros., sadece şüphecileri ve şüphecileri kazanmakla kalmayıp, aynı zamanda şanlı selefiyle eşleşme veya onun yerini alma şansı bile olan bir yeniden başlatma sağlamak için elinde harika bir iş var. Bir şey söylemek için çok erken, ancak fikir birliğine göre, daha düşük bir kaplamadan başka bir şey olmadığı kanıtlanırsa kimse şok olmayacak.

Harry Potter tarafından kanıtlandığı gibi, açıkça yine de büyük bir iştir. FlixPatrol görkemli final bölümünü bu hafta sonu ana platformunda en çok izlenen filmlerden biri olarak adlandırıyor, ancak dişlerimizi sıkmamız ve bu maceraları çok yakında farklı bir şekilde yeniden yaşayacağımız gerçeğiyle yetinmemiz gerekecek. kılık.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory