Biz sorduk, siz anlattınız: Çoğunuz bu yıl Galaxy Note serisini kaçırdınız.

Hadlee Simons / Android Yetkilisi Samsung’un Galaxy Note serisini resmi olarak sonlandırmasının üzerinden yaklaşık bir yıl geçti ve Samsung’un 2021’de üst düzey cihazı atlaması nedeniyle sonuncusunun çıkmasının üzerinden iki yıl geçti. Bazıları için Galaxy Note’un ortadan kaybolması yutması zor bir hap oldu. . Roh Tae-Moon’un söylediği gibi, Galaxy S22 Ultra teknik olarak Note’un halefi olmasına […]

Biz sorduk, siz anlattınız: Çoğunuz bu yıl Galaxy Note serisini kaçırdınız.

Hadlee Simons / Android Yetkilisi

Samsung’un Galaxy Note serisini resmi olarak sonlandırmasının üzerinden yaklaşık bir yıl geçti ve Samsung’un 2021’de üst düzey cihazı atlaması nedeniyle sonuncusunun çıkmasının üzerinden iki yıl geçti. Bazıları için Galaxy Note’un ortadan kaybolması yutması zor bir hap oldu. . Roh Tae-Moon’un söylediği gibi, Galaxy S22 Ultra teknik olarak Note’un halefi olmasına rağmen Sınırtam olarak aynı değil.

Note’un ne kadar popüler olduğunu bildiğimizden, tüm okuyucularımıza telefonun yokluğu hakkında ne hissettiklerini sormaya karar verdik. Bu yıl Galaxy Note serisini kaçırdınız mı? Sana iki seçenek sunduk, evet ya da hayır.

2,532 oydan sonra, siz bize Note hattının kaldırılmasıyla ilgili tam olarak ne düşündüğünüzü söylediniz. Gelelim sonuçlara.

Bu yıl Galaxy Note serisini kaçırdınız mı?Sonuçlar

Görünüşe bakılırsa, 1.577 kişi Galaxy Note serisini özlediğini söylüyor. Bu, ankete katılanların% 62’sinden fazlasını oluşturuyor. 955 kişi (%37’den fazla) emekliye ayrılan telefonu özlemediğini söyledi.

Anladık. Note serisi, S Pen’i de taşıyan daha ucuz bir amiral gemisi almanın harika bir yoluydu. S Pen, cihazın ruhani varisine verilmiş olsa da, Galaxy S22 Ultra, Galaxy Note 20’nin sattığından yaklaşık 200 dolar daha pahalı.

İlk olarak 2011 yılında piyasaya sürülen Note serisi, büyük ekranlı akıllı telefonların yaygınlaşmasına yardımcı oldu. Hatırlarsanız, o zamanlar birçok Android telefon 5 inçin altında ölçülüyordu. O sırada herkesin yaptığı şeyin antiteziydi. İnsanlar form faktörünü benimsemeye başladıkça, Galaxy Note sonunda Güney Kore merkezli teknoloji devinin portföyünde temel bir ürün haline geldi.

Biz sorduk, siz anlattınız: Çoğunuz bu yıl Galaxy Note serisini kaçırdınız.

Teknory