Blizzard, Diablo 4 Büyücü ve Barbar meraklılarının geldiğini söylüyor

Blizzard, buff’ları onayladı Diablo 4Büyücüler ve Barbarlar yolda. Kıdemli üyeleriyle bir başka şömine başı sohbetinde Diablo 4 geliştirme ekibi – yardımcı oyun direktörü Joe Piepiora, baş sınıf tasarımcısı Adam Jackson, yönetmen Joe Shely ve topluluk yönetimi yardımcı direktörü Adam Fletcher – grup, Yama 1.1.0’dan kaynaklanan en acil sorunları ele aldı ve oyuncuların ne gibi değişiklikler […]

Blizzard, Diablo 4 Büyücü ve Barbar meraklılarının geldiğini söylüyor

Blizzard, buff’ları onayladı Diablo 4Büyücüler ve Barbarlar yolda.

Kıdemli üyeleriyle bir başka şömine başı sohbetinde Diablo 4 geliştirme ekibi – yardımcı oyun direktörü Joe Piepiora, baş sınıf tasarımcısı Adam Jackson, yönetmen Joe Shely ve topluluk yönetimi yardımcı direktörü Adam Fletcher – grup, Yama 1.1.0’dan kaynaklanan en acil sorunları ele aldı ve oyuncuların ne gibi değişiklikler yapması gerektiğini açıkladı Yama 1.1.1’in ne zaman çıkacağını bekleyin. 8 Ağustos’ta çıkıyor.

Ön ve merkez değiştirildi Diablo 4sınıfları. Ekip, hiçbir sınıfın sevilmeden gitmeyeceğini söylese de, Büyücüler ve Barbarlar’ı yöneten oyuncular, bu sınıfların gücünü ve dayanıklılığını olumsuz yönde etkileyen büyük nerflerden sonra en büyük gelişmeleri görmeyi beklemelidir.

Baş sınıf tasarımcısı Adam Jackson sunumda “Büyücü ve Barbar’ın etkinliğini ve eğlencesini bir şekilde geliştirmek istiyoruz” dedi. “Hedefimiz, hasar vermenin tüm bu farklı yollarının çok fazla eşitliğe sahip olması için bir yol bulmak – ve şu anda bunun üzerinde çalışıyoruz.”

Yama 1.1.1 dağıtıldığında, Büyücüler, bazı zararlı eşya etkilerinin kaldırılmasıyla oyun sonu etkinliklerinde hayatta kalmayı daha kolay bulacaktır ve Barbarlar, becerilerine yatırım yapmak için daha fazla Hiddet alacaklardır. Benzersiz öğelerinde de olumlu değişiklikler bekleyebiliriz.

99’a kadar İksir istifleme yeteneği ile birlikte yeni bir zula sekmesi de yolda. Maliyetler yaklaşık yüzde 40 düşeceğinden, saygı duymayı da daha ucuz bulacaksınız. 35. seviyeden sonra aldığınız Efsanevi damlaların menzili ve güvenilirliğinde de iyileştirmeler olacak.

Diğer değişiklikler de yolda, ancak Blizzard, Necromancer minion yapıları gibi şeyler üzerinde çalışmak için daha fazla zamana ihtiyacı olduğunu söylüyor, bu nedenle bu değişiklikleri hattın ilerleyen kısımlarında bekleyin (teşekkürler, bilgisayar oyuncusu).

Diablo 4Malign Mevsimi 20 Temmuz’da başladı, yeni tehditler, bağımsız bir hikaye ve gezgininizi özelleştirmenin yepyeni yollarını sunuyor. Season of the Malign’de elit bir canavarla karşılaştığınızda, o canavarın kötü huylu bir versiyonunun da ortaya çıkma şansı var, korkutucu yeni güçler ve tuhaf dokunaçlarla tamamlanmış.

Hala emin değilim Diablo 4 zaman ayırmaya değer mi

“Belki Diablo 4‘in en maceralı özelliği, ‘modern’ anlamda açık bir dünyaya doğru gidişi” diye yazmıştık yazımızda. Diablo 4 gözden geçirmek.

“Özelliksiz, yumuşak bir genişlik, bunun yerine bir zevktir. Entrika ve tehlikeyle dolup taşan Sanctuary’nin açık dünyası, Şeytan eldiven gibi formül, oyunun ürkütücü estetiği ve cesur mekanik tasarımının güzel bir şekilde bütünleştiği alanı sağlıyor.”

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow