Blox Fruits’te 3. Denize Nasıl Gidilir?

Blox Fruits, Third Sea gibi keşfedilecek birçok yeni yeri olan bir macera oyunudur. Oyunun 15. güncellemesinde tanıtıldı ve birçok etkileyici özellik ve görevle nihai varış noktası. Ayrıca daha hızlı savaşmak ve seviye atlamak için yeni patronlar ve güçlü düşmanlar var. Bu ayrıntılı rehber, yerine getirmeniz gereken gereklilikler ve süreci tamamlamak için izlemeniz gereken süreç de […]

Blox Fruits’te 3. Denize Nasıl Gidilir?

Blox Fruits, Third Sea gibi keşfedilecek birçok yeni yeri olan bir macera oyunudur. Oyunun 15. güncellemesinde tanıtıldı ve birçok etkileyici özellik ve görevle nihai varış noktası. Ayrıca daha hızlı savaşmak ve seviye atlamak için yeni patronlar ve güçlü düşmanlar var.

Bu ayrıntılı rehber, yerine getirmeniz gereken gereklilikler ve süreci tamamlamak için izlemeniz gereken süreç de dahil olmak üzere, Üçüncü Deniz’e gitmekle ilgili bilmeniz gereken her şeyi size öğretecektir. Bu nedenle, daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Blox Fruits’te Üçüncü Denize Nasıl Gidilir?

Üçüncü Deniz’e ulaşmak kolay bir görev değil ama sonunda buna değer çünkü daha hızlı seviye atlamanıza ve ödüller kazanmanıza yardımcı olacak. Denize açılmak için tek şart 1.500 level oyuncu olmaktır. Henüz bu seviyeye ulaşmadıysanız, denize açılmaya henüz hazır olmadığınızı belirten bir mesaj alacaksınız.

1.500 seviyeye ulaşmak zorlu ve muhtemelen tüm sürecin en zor kısmı. Oyuncular mümkün olduğu kadar çok görevi tamamlayarak bu seviyeye daha hızlı ulaşabilirler. Oyuna konsantre olmak için belirli bir zaman ayırarak ve birden fazla görevi tutarlı bir şekilde tamamlayarak XP puanlarını verimli bir şekilde biriktirebilir ve oyuncunuzun seviyesini yükseltebilirsiniz. Ayrıca verilen süre içinde görevleri tamamlamanız gerekir. Bunları zamanında teslim etmek, XP kazancınızı en üst düzeye çıkarmanıza ve seviyeleri daha hızlı yükseltmenize olanak tanır.

1.500. seviyeye ulaşırsanız, Üçüncü Deniz’e girmeye hazır olduğunuzu belirten bir mesaj alacaksınız. Konuma ulaşmak için tamamlamanız gereken görevlerin bir listesini de alacaksınız. İşte denize ulaşmak için izlemeniz gereken talimatların ayrıntılı dökümü:

Colosseum’a gidin ve Swan’ı öldürün

Blox Fruits’ta Üçüncü Denizi bulmanın ilk adımı, Yeni Dünya’daki Kolezyum’a gitmektir. Bölge 1’de, Gül Krallığı’nın içinde yer almaktadır. Kolezyum’a vardığınızda, suya inin ve NPC King Read Head’i bulup onunla konuşmak için köprünün altından ilerleyin.

Henüz yapmadıysanız Boss Don Swan’ı öldürmenizi isteyecek. Swan’ı öldürmek için gidip Don Swan’a erişim sağlamaktan sorumlu NPC Trevor ile konuşun. Trevor sizden ona pahalı bir meyve getirmenizi isteyecek. Bu, maliyeti 1 milyon beliden fazla olan herhangi bir meyveyi bulmak anlamına gelir. Zaten meyveniz varsa, ona verebilir ve devam edebilirsiniz. Aksi takdirde, onu aramak zorunda kalacaksınız. Pahalı bir meyve almanın en hızlı yolu, Blox Fruits satıcısının kuzeninde iki saatte bir meyve yuvarlamaktır.

Meyveyi bulduğunuzda ona götürün ve o, Don Swan’ın arkasına saklandığı kapıdan geçmenize izin verecektir. Swan’ı öldürmek nispeten kolaydır, bu yüzden uzun sürmez. Bekleme süresindeyse, hayatta olup olmadığını görmek için diğer sunucuları kontrol edin.

Rip_indra’yı öldür

Swan ile işiniz bittiğinde Colosseum’a dönün ve tekrar NPC King Read Head ile konuşun. Şimdi sizden Rip_indra adlı bir Üçüncü Deniz patronunu öldürmenizi (veya kendi sözleriyle “saygısızlık etmenizi”) isteyecek. Bu patronu devirirseniz, Üçüncü Deniz’e erişebilirsiniz.

Lütfen Rip_indra’nın 1500. seviye bir patron olduğunu unutmayın, bu yüzden onu yenmek için bu seviyenin biraz üzerinde olduğunuzdan emin olun.

Rip_indra’yı yendikten sonra, NPC King Red Head’den telepatik bir mesaj alacaksınız. Mesaj, Üçüncü Deniz’de Rip_indra tarafından mühürlendiğini ve acilen yardımınıza ihtiyacı olduğunu söyleyecektir. Ayrıca mesajı mygame43 sahibi olarak imzalayacaktır, böylece onun olduğunu bilirsiniz. Bay Kaptan’ı Yeşil Bölge’de bulmalı ve ilerlemek için onunla konuşmalısın. Sizi, göreve devam etmek istiyorsanız kabul etmeniz gereken Üçüncü Deniz’e ışınlamayı teklif edecek. Kabul edildikten sonra, sizi bir saniyede Üçüncü Deniz’e ışınlayacaktır.

Üçüncü Denizde Keşfedilecek Harika Yerler

Üçüncü Deniz’e ulaştığınızda, keşfetmeniz ve hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız gereken birkaç ada şunlardır:

Liman Şehri: Bu ada küçük ama zengin. Sakinleri, kumar oynamak ve birbirleriyle sosyalleşmek için bir araya gelen zengin bireylerdir. Zengin bireyler zararsız olsa da, kasabanın karanlık ve tehlikeli bir yanı vardır: Kasabanın hemen ötesindeki bir ormanda yaşayan Taş. O acımasız ve senin hayatına son vermekten başka bir şey istemiyor.

Büyük Ağaç: Bu gizemli ada, oyunun en büyük ağacına ev sahipliği yapmaktadır, bu nedenle Büyük Ağaç adı verilmiştir. Tuğamiraller ve Deniz Komodorları, Kilo Admiral’in komutası altındaki yeri koruyor. Şehri neden yoğun bir şekilde koruyorlar bilinmez ama dış dünyanın keşfetmesini istemedikleri büyük bir sırları olduğuna şüphe yok.

Hidra Adası: Bu, yalnızca yılanlara tapan kadınların yaşadığı efsanevi bir adadır. Bazı yetenekli topluluk savaşçıları, zehirli oklar atmalarını sağlayan yaylar yapmak için yılanları kullanabilir. Ancak uyarılmalıdır; ada erkeklere yasak. Ek olarak, kudretli Samuray’a ait eski bir kılıca da ev sahipliği yapmaktadır. Ne yazık ki, Samuray bir iblis tarafından ele geçirildi ve onu adanın koruması altına bıraktı.

Yüzen Kaplumbağa: Bu eşsiz ada, adını aldığı dev bir kaplumbağanın kabuğunun üzerinde oturuyor. Çeşitli Mink türlerine ev sahipliği yapar ve ananas evler, yüksek bir ağaç ev ve hem denizciler hem de korsanlar için Güvenli Bölge olarak hizmet veren bir malikane dahil olmak üzere bir dizi farklı meskene sahiptir. Aynı zamanda ünlü Güzel Korsan’a ait bir kaleye sahiptir. Ama ada yine de gizemden yoksun değil. Kötü şöhretli Kaptan Fil tarafından saldırıya uğradı ve aynı zamanda uyanmayı bekleyen eski bir uyuyan kılıç ustasına da ev sahipliği yapıyor.

Perili kale: Bu, Üçüncü Deniz’in kilidini açmadan önce bilmeniz gereken başka bir tüyler ürpertici konumdur. Büyüklüğünden dolayı genellikle bir kale ile karıştırılan devasa bir teknedir. Ancak, görünüşüne aldanmayın. Ruhunuz şeklinde bir fedakarlık yapmak isteyen zombiler ve çılgına dönmüş iskeletler dahil olmak üzere tehlikeli doğaüstü varlıklara ev sahipliği yapar. Bu varlıkların hepsi, Hallow Essence tarafından tetiklendiğinde uyanan Soul Reaper tarafından yönetiliyor.

İkram Denizi: Bu, Üçüncü Deniz’in içinde küçük bir denizdir ve beş küçük adadan oluşur. Adından da anlaşılacağı gibi, kurabiye, dondurma, yer fıstığı ve çok daha fazlası dahil olmak üzere her türlü ikramın evidir. Ne yazık ki, bu güzelliklere el koyamazsınız çünkü ada çoktan aç bir seviye 2.175 patronu olan Cake Queen tarafından fethedildi.

Denizdeki Kale: Yüzen Kaplumbağa gibi, bu kale de denizciler ve korsanlar için güvenli bir bölge olarak kabul edilir. Kale evlerinin içerdiği bazı karakterler:

  • Elit Avcı: Uyanmış Blox meyvelerini kötüye kullanarak adada kaosa neden olan Elit Korsanları avlamaktan sorumludur.
  • Oyuncu Avcısı: Oyuncuların izini sürer ve onları indirir.
  • Kâhya: Bu karakter, Gizemleri ve sakinlerinin sırları da dahil olmak üzere Üçüncü Deniz hakkında her şeyi bilir.
  • Lunoven: Bu karakter, Elit Korsanlardan nefret ediyor, ancak nefretinin ardındaki sebep hala bilinmiyor.

Deniz Adasındaki Kale, yalnızca her yerden korsanlar için baskınlar başlatmak için popüler bir yer değil, aynı zamanda etkinleştirildiğinde, bir zamanlar Tanrı’nın elinde bulunan kadim kadehe erişim sağlayan dağınık üç plakaya da ev sahipliği yapıyor.

Ek SSS

Blox Fruits’ta hangi denizde en az aday var?

Şu an itibariyle, Üçüncü Deniz en az adaya sahiptir. Ancak oyunun geliştiricileri gelecekte denize daha fazla ada ekleyebilir.

Sea of ​​Treats Island’a erişmek için hangi seviyeye ulaşmalıyım?

Sea of ​​Treats Island’a erişim için seviye gereksinimi 2.075 ila 2.275 arasındadır.

Yeni Bölgeleri Keşfedin

Blox Fruits oyun deneyiminiz, Üçüncü Deniz’i keşfetmeden tamamlanamaz. Denize açılmanın tek zor yanı 1.500 level bir oyuncu olmak. Bunu başardığınızda, denize girmek için Rip_indra patronunu öldürmelisiniz. Üçüncü Deniz’e erişim, yeni patronlar ve düşmanlarla savaşmanıza ve sonuçta daha hızlı seviye atlamanıza olanak tanır. Konuma erişim ayrıca daha fazla sır keşfetmenize ve Enma Kılıcı gibi güçlü silahlar edinmenize yardımcı olacak, patronlar ve düşmanlarla savaşmayı kolaylaştıracaktır.

Henüz Üçüncü Deniz’e gitmeyi denediniz mi? Eğer öyleyse, şimdiye kadar kaç ada keşfettiniz? Lütfen deneyiminizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşın.

Teknory