Bose QuietComfort Ultra’nın gerçek dünya fotoğrafları yeni ayrıntılarla sızıyor

TL;DR Bose QuietComfort Ultra kulaklıkların gerçek dünya fotoğrafları sızdırıldı. Bu kulaklıkların uzamsal sese sahip olacağı bildiriliyor. Bose’un yeni kutularının Snapdragon Sound Sertifikalı olduğu söyleniyor. Bose QuietComfort Ultra (QCU) kulaklıkların sızdırılmış görüntüleri ve QuietComfort Earbuds II’deki en iyi gerçek kablosuz kulaklıklardan biri haline gelebilecek kulaklıklar bize sadece bir gün önceydi. Şimdi, QuietComfort serisine yapılacak ilavenin gerçek […]

Bose QuietComfort Ultra’nın gerçek dünya fotoğrafları yeni ayrıntılarla sızıyor

TL;DR

  • Bose QuietComfort Ultra kulaklıkların gerçek dünya fotoğrafları sızdırıldı.
  • Bu kulaklıkların uzamsal sese sahip olacağı bildiriliyor.
  • Bose’un yeni kutularının Snapdragon Sound Sertifikalı olduğu söyleniyor.

Bose QuietComfort Ultra (QCU) kulaklıkların sızdırılmış görüntüleri ve QuietComfort Earbuds II’deki en iyi gerçek kablosuz kulaklıklardan biri haline gelebilecek kulaklıklar bize sadece bir gün önceydi. Şimdi, QuietComfort serisine yapılacak ilavenin gerçek dünya fotoğraflarına ve yeni ayrıntılara sahibiz.

Anonim bir kaynak aracılığıyla, Sınır Bose’un yaklaşan kulaklıklarının gerçek fotoğraflarını ele geçirmeyi başardı. Görüntülere göre, QCU neredeyse QuietComfort 45 ile Gürültü Engellemeli Kulaklık 700’ün melezi gibi görünüyor. QCU’nun katlanması için bir menteşesi, özel bir kapasitif ses kaydırma alanı ve oval şekilli bir taşıma çantası var gibi görünüyor.

Bu taşıma çantasının “6,5 inç boyunda, 6,5 inç genişliğinde ve 2,5 inç derinliğinde” olduğu söyleniyor. Bu kutuya, kablolu dinleme için bir USB-C-USB-A şarj kablosu ve 2,5 mm ila 3,5 mm kulaklık adaptörü olacağı bildiriliyor.

Özelliklere gelince, prizin kaynağı bu kulaklıkların uzamsal ses alacağını söylüyor. Bu işlev, Bose’un mevcut Sessiz (gürültü engelleme) ve Aware (şeffaflık) modlarını tamamlayacak üçüncü bir ek mod olarak görünebilir. Sürükleyici Ses modu olarak adlandırılan işlevin “içeriğinizi geliştirip derinlik kattığı” söyleniyor. Sürükleyici Sesin, hareketsiz bir seçenek ve bir hareket seçeneğiyle geleceği bildiriliyor.

BoseQCU katlanmış açık

Nihai yeni ayrıntılar Bluetooth ile ilgilidir. Bose’un QCU kulaklıklarının Snapdragon Sound sertifikalı olduğu söyleniyor. Yayının işaret ettiği gibi, bu kulaklıklar Android telefonla kullanıldığında daha yüksek kaliteli Bluetooth codec bileşenleri anlamına gelebilir. oyun oynarken daha düşük ses gecikmesi anlamına da gelebilir.

Ne yazık ki, sızıntı bize pil ömrü, ses kalitesi iyileştirmeleri vb. hakkında herhangi bir ayrıntı vermiyor. Ancak daha önceki sızıntılar, QuietComfort Ultra’nın fiyatının Fransa’da 499,95 €’ya, yani yaklaşık 550 $’a çıkabileceğini öne sürüyordu. Ancak, şirketlerin ürünleri yurtdışında ABD’dekinden farklı fiyatlandırması alışılmadık bir durum değildir.

Bose QuietComfort Ultra’nın gerçek dünya fotoğrafları yeni ayrıntılarla sızıyor

Teknory