Boxing Day’in En İyi Robot Süpürge Fırsatları 2022: Avustralya’daki En İyi Canlı Fırsatlar

EN İYİ ECOVACS ROBOT VAKUM FIRSATLARI EN İYİ IROBOT ROBOT VAKUM FIRSATLARI EN İYİ DİĞER ROBOT VAKUM FIRSATLARI Daha fazla istemek? Bu yıl çevrimiçi olarak tespit ettiğimiz en iyi Noel satış fırsatlarına ilişkin kılavuzumuza buradan göz atmayı unutmayın.. Boxing Day nedir? Boxing Day, Noel’den sonraki gün (26 Aralık) ve Avustralya’da resmi tatildir. Boxing Day Sale, […]

Boxing Day’in En İyi Robot Süpürge Fırsatları 2022: Avustralya’daki En İyi Canlı Fırsatlar

EN İYİ ECOVACS ROBOT VAKUM FIRSATLARI

EN İYİ IROBOT ROBOT VAKUM FIRSATLARI

EN İYİ DİĞER ROBOT VAKUM FIRSATLARI

Daha fazla istemek? Bu yıl çevrimiçi olarak tespit ettiğimiz en iyi Noel satış fırsatlarına ilişkin kılavuzumuza buradan göz atmayı unutmayın..

Boxing Day nedir?

Boxing Day, Noel’den sonraki gün (26 Aralık) ve Avustralya’da resmi tatildir. Boxing Day Sale, 1980’lerden beri Avustralya’da bir şey olmuştur. Perakendeciler için Noel sezonundan kalma fazla envanterlerini hızlı bir şekilde satma şansıydı ve geleneksel olarak şehre bir gezi, saatlerce kuyrukta bekleme ve büyük kalabalıklarda gezinmeyi içeriyordu. Neyse ki, bu günlerde kendinizi bir seyahatten kurtarabilir ve çevrimiçi olarak harika bir Noel Bayramı fırsatı yakalayabilirsiniz.

2022’de Boxing Day ne zaman?

Boxing Day, Noel’den sonraki gün (25 Aralık) 26 Aralık Pazartesi gününe denk gelir. Bununla birlikte, Noel’e giden bu hafta boyunca erken fırsatlar ortaya çıkmaya başlar ve sonraki hafta çevrimiçi kalır. Örneğin, Amazon Avustralya’nın erken Boxing Day fırsatları çoktan başladı.

Boxing Day’de satın alınacak en iyi ürünler nelerdir?

Boxing Day Sale, dizüstü bilgisayarlar, Hi-Fi, konsollar ve TV’ler gibi büyük bilet ürünlerinde büyük indirimler elde etmek için harika bir zamandır. Çevrimiçi teknoloji perakendecileri, 2023 sezonuna yer açmak için stoklardan kurtulacak, bu nedenle Amazon gibi mağazalara göz kulak olun(yeni bir sekmede açılır), İyi adamlar, Bing Lee ve ebay. Ayrıca, özellikle aşağıdaki ürünlere dikkat etmeye değer:

  • robot süpürgeler: Eğer şimdi buradaysanız, o zaman açıkça iyi bir robot süpürgesi peşindesiniz. Yukarıdaki göze çarpan fırsatlar, tüm yıl boyunca robot elektrikli süpürgelerde gördüğümüz en iyi fırsatlardan bazıları – özellikle iki büyük markada: Ecovacs ve iRobot. En azından önümüzdeki Kara Cuma’ya kadar bu en iyi cihazlarda daha düşük fiyatlar bulamayacaksınız, bu nedenle bu yıl zeminlerin robotik olarak temizlenmesini istiyorsanız, şimdi bir tane almaya değer!

Ancak Noel’in Ertesi Günü, çeşitli teknoloji ve genel tüketim mallarını ucuza almak için de harika bir zamandır. Aşağıda satın alınacak en iyi ürünlerden bazılarının ana hatlarını belirledik, ancak şimdiye kadar tespit ettiğimiz en iyi Boxing Day fırsatlarıyla ilgili kılavuzumuza da göz atmayı unutmayın.

  • ev aletleri: The Good Guys ve Bing Lee gibi teknoloji ve beyaz eşya perakendecilerinin bu Boxing Day’de yükselişe geçmesini ve hemen hemen tüm hisse senetlerinin fiyatlarını düşürmesini bekleyin. Bu, buzdolapları, dondurucular, çamaşır makineleri gibi büyük ürünlerin yanı sıra su ısıtıcıları, tost makineleri ve daha fazlası gibi küçük ürünler için iyi fırsatlar bulmanın tam zamanı olduğu anlamına gelir.

  • oyun konsolları: Avustralya’da konsol mevcudiyeti son birkaç yılda bir zorluk oldu, ancak son birkaç ayda Amazon’da ve oyun perakendecilerinde hazır bulunan PS5’ler ve Xbox Series X’lerle işler kesinlikle iyileşti. Boxing Day, hiç şüphesiz konsol aksesuarları ve oyunlarında ve hatta şanslıysak konsollarda harika fiyatlar getirecek!

  • akıllı telefonlar: Amazon, tüm yıl boyunca akıllı telefonlarda oldukça etkileyici fırsatlar sunuyor ve bu fiyatların bazıları Noel’in Ertesi Günü için daha da düşük olacak.

  • Oyuncaklar: İsteğe bağlı oyuncakların çoğu Noel’den itibaren tükenecek olsa da, arta kalanlar kapılacak! Özellikle çok popüler olan Star Wars ve Harry Potter setleri için en iyi Lego fırsatları için Amazon’a göz atmanızı öneririz.

  • televizyonlar: Önde gelen tüm perakendecilerin Samsung, Hisense, Sony, LG ve Panasonic gibi en iyi markalardan kalan TV stoğu için bazı büyük fırsatlar sunmasını bekliyoruz. En iyi TV fırsatları için alışveriş yapmaya değer, ancak muhtemelen en iyi şansa The Good Guys, Bing Lee veya kogan.

  • Güvenlik ve VPN’ler: Son Kara Cuma ve Siber Pazartesi anlaşmalarının ardından, güvenlik şirketleri, özellikle Avustralyalılar için, Boxing Day fiyatlarını yeniden düşürecek. Önümüzdeki yıl için siber güvenliğinizi veya VPN’inizi yenilemeniz gerekiyorsa, şimdi tam zamanı.

Teknory