Bu 20 $ değerindeki kablosuz Bluetooth kulaklıklarda ücretsiz gönderimden yararlanın

TL;DR: 21 Mayıs itibarıyla, ince bir kablosuz şarj kutusuyla bir çift Bluetooth 5.0 kulaklık alabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 29 $ yerine sadece 19,99 $ karşılığında. Bu %33’lük bir tasarruf demektir. Çok uzun zaman önce, bir çift Bluetooth kulaklık(yeni bir sekmede açılır) oldukça büyük bir yatırımdı. O zamandan beri, seçim çok genişledi ve yüksek kaliteli bir […]

Bu 20 $ değerindeki kablosuz Bluetooth kulaklıklarda ücretsiz gönderimden yararlanın

TL;DR: 21 Mayıs itibarıyla, ince bir kablosuz şarj kutusuyla bir çift Bluetooth 5.0 kulaklık alabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 29 $ yerine sadece 19,99 $ karşılığında. Bu %33’lük bir tasarruf demektir.


Çok uzun zaman önce, bir çift Bluetooth kulaklık(yeni bir sekmede açılır) oldukça büyük bir yatırımdı. O zamandan beri, seçim çok genişledi ve yüksek kaliteli bir çift için neredeyse hiç ödemeniz gerekmeyebilir. Bu Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklıklar suya dayanıklıdır, ince, süper taşınabilir bir kasaya ve bazı kullanışlı dokunmatik kontrollere sahiptir. Bir çifti 19,99$’a (kayıtlı olarak 29$) alın, kargo da sınırlı bir süre için ücretsiz.

İnce kılıflı kaliteli Bluetooth kulaklıklar

Bu Bluetooth 5.0 kulaklıklarla konuşun veya müzik dinleyin. Telefonunuzun sesli yardımcısını başlatmak için dokunmatik kontrolleri kullanın veya sadece müziğinizi kontrol etmek için kullanın. Ayrıca, çalıştıklarını anlamanız için dokunmatik kontrolleri kullandığınızda etkinleşen renkli bir LED vardır.

Bu kulaklıkları yolda veya spor salonuna getirin. İnce kulaklık şarj kutusu(yeni bir sekmede açılır) cebinizde veya çantanızda fazla yer kaplamadan taşıması kolaydır ve hatta kalan pil ömrünüzü gösteren akıllı bir dijital ekranı vardır. Kulaklıklarınızda toplam 30 saate kadar konuşma süresi ve 40 saate kadar dinleme süresi elde etmek için kılıfla şarj edin.

Bu kulakiçi kulaklıkları spor salonuna takarsanız biraz ter için endişelenmeyin. onlar IPX4(yeni bir sekmede açılır) suya dayanıklıdır, bu nedenle su veya ter sıçraması sorun olmaz. Eller serbest eşleştirme, telefonunuzu çantanızdan çıkarmadan müziğinizin keyfini çıkarmak istiyorsanız da yararlı olabilir. Spor salonunun seslerini bastırmak için gürültü azaltmayı kullanmak istiyorsanız uğraşmanıza gerek yok.

Bu kulaklıklar Android ve iOS uyumludur. Satın aldığınız ürün size kulaklıkları, şarj kutusunu, bir güç kablosunu ve tüm dokunmatik kontrolleri ve diğer heyecan verici özellikleri açıklayan bir kullanım kılavuzunu verir. Ayrıca üreticiden bir yıllık garanti alırsınız.

Kaygan bir kılıfla bir çift Bluetooth 5.0 kulaklıktan tasarruf edin

Müziğinizin keyfini bir çift bütçe dostu, yüksek kaliteli kablosuz kulaklıkla çıkarın.

Sınırlı bir süre için bir çift Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık için ücretsiz gönderim alabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) bu yalnızca 19,99 ABD dolarına mal oldu (kayıt 29 ABD doları).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory