Bu 23 dolarlık flash sürücü Android, iOS, PC ve Mac’e bağlanabilir

TL;DR: 2 Mart’a kadar, 4’ü 1 arada Akıllı Flash Sürücü satın alabilirsiniz(Yeni bir sekmede açılır) 29 $ yerine yalnızca 22,99 $’a — bu %23’lük bir tasarruf demektir. Bazı insanlar sadece birkaç düğmeye basar, birkaç numara girer ve hepsi bu. Vergi mevsimi bitti. Vergileriniz biraz daha karmaşıksa, kendinizi dijital makbuzlar için avlanırken, iş harcamalarına dair kanıtlar […]

Bu 23 dolarlık flash sürücü Android, iOS, PC ve Mac’e bağlanabilir

TL;DR: 2 Mart’a kadar, 4’ü 1 arada Akıllı Flash Sürücü satın alabilirsiniz(Yeni bir sekmede açılır) 29 $ yerine yalnızca 22,99 $’a — bu %23’lük bir tasarruf demektir.


Bazı insanlar sadece birkaç düğmeye basar, birkaç numara girer ve hepsi bu. Vergi mevsimi bitti. Vergileriniz biraz daha karmaşıksa, kendinizi dijital makbuzlar için avlanırken, iş harcamalarına dair kanıtlar bulurken ve temel olarak vergileri bir süreliğine resmi olmayan hobiniz yaparken bulabilirsiniz. Cihazlar arasında çok sayıda dosya aktaracaksanız(Yeni bir sekmede açılır) ve hepsini depolamak için güvenli bir merkeze ihtiyacınız varsa, Dördü Bir Arada Akıllı Flash Sürücüyü 22,99 ABD Doları karşılığında indirimdeyken deneyin.

Hemen hemen her akıllı cihazla çalışan bir flash sürücü

Bu yıl, tüm belgelerinizi düzenli tutmayı biraz daha kolaylaştırın. Makbuzlarınız ve vergi belgeleriniz olabilir(Yeni bir sekmede açılır) bir grup farklı cihazda, ancak hepsini bu 64 GB flash sürücüde birleştirebilirsiniz.

USB-C, mikro-USB, Lightning ve USB 3.0 bağlantı noktaları arasında, bu flash sürücü çoğu modern akıllı cihaza bağlanabilir. Dolayısıyla, vergi belgelerinizi iş bilgisayarınız ile evdeki iPad’iniz arasında dağıttıysanız, bunları çevrimiçi olarak gönderme veya doğrudan aktarmak için bir adaptör bulmaya çalışma riskine girmenize gerek kalmaz. Ayrıca, transfer başladıktan sonra uzun süre beklemeniz gerekmeyebilir. Bu flash sürücü, verileri 25MB/s hızında iletir.

Bilgilerinizin bir kısmını çevrimiçi olarak saklamayı tercih etseniz bile, gerçekten görebileceğiniz ve taşıyabileceğiniz – internet bağlantısına bağlı olmayan – bir yedek kopyaya sahip olmak iyi bir fikir olabilir.

Vergilerinizi yapmayı kolaylaştırmanın başka bir yolu

Bu yıl, tüm vergi belgelerinizi farklı cihazlarda toplayın ve hemen hemen her şeye takılabilen bir flash sürücüde bir yedekleme oluşturun. Gelecek yıl, tüm vergi yedeklerinizi varsayılan olarak flash sürücünüzde depolamayı ayarlayarak süreci kendiniz için daha da kolaylaştırabilirsiniz, böylece son dakika belge avcılığı olmaz.

2 Mart 23:59 PT’ye kadar, Dördü Bir Arada Akıllı Flash Sürücüyü edinin(Yeni bir sekmede açılır) 22,99 $ (kayıtlı 29 $) için satışta. Kupon gerekmez.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow