Bu 25 dolarlık kulaklıklar, yerleşik bir güç bankasıyla birlikte gelir

TL;DR: 30 Nisan itibarıyla Flux 7 TWS Kulaklıkları ve Kablosuz Şarj Kutusunu alabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) sadece 24,99 $ için. Bu, 99,99 $’lık normal fiyattan %75 indirim demektir. Anneler Günü, annenize onu anladığınızı gösteren bir şey alma şansıdır. Anneniz spor tutkunu, müzik tutkunu ya da telefonunu şarjlı tutmayı unutuyor olsun, Flux 7 TWS Kulakiçi Kulaklıklar […]

Bu 25 dolarlık kulaklıklar, yerleşik bir güç bankasıyla birlikte gelir

TL;DR: 30 Nisan itibarıyla Flux 7 TWS Kulaklıkları ve Kablosuz Şarj Kutusunu alabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) sadece 24,99 $ için. Bu, 99,99 $’lık normal fiyattan %75 indirim demektir.


Anneler Günü, annenize onu anladığınızı gösteren bir şey alma şansıdır. Anneniz spor tutkunu, müzik tutkunu ya da telefonunu şarjlı tutmayı unutuyor olsun, Flux 7 TWS Kulakiçi Kulaklıklar yılın hediyesi olabilir. Bu şık beyaz Bluetooth kulaklıklar(yeni bir sekmede açılır) taşınabilir bir güç bankası olarak ikiye katlanan bir şarj kutusuyla birlikte gelir ve bunları 24,99 ABD Doları (Kayıtlı 99 ABD Doları) karşılığında alabilirsiniz.

Sıkışıklıkta telefonunuzu şarj edebilen kulaklıklar

Annen egzersiz yapmayı seviyorsa, bisiklet sürerken şarkılar arasında geçiş yapabilir.(yeni bir sekmede açılır) Spor salonunda. Ayrıca, bu kulaklıklar IPX4 su geçirmez(yeni bir sekmede açılır). Bu, her açıdan su ve ter sıçramasına karşı güvenli oldukları anlamına gelir, ancak tamamen daldırma veya yüksek güçlü su jetlerinden kaçınmalısınız.

Dinleyiciler, akıllı gürültü azaltma özelliğiyle sesli kitaplara kendilerini kaptırabilir. Dünyanın gürültüsünden uzaklaşın ve tek bir şarjla dört saate kadar oynatmanın keyfini çıkarın. Bir telefon görüşmesi yapmak için Dünya’ya geri dönmeniz gerekirse, kulaklıklarınızın eşlemesini kaldırmanıza bile gerek yok.

Flux 7’ler, birkaç süper pratik özelliği gizleyen benzersiz bir şarj kutusuna sahiptir. Şeffaf kapak, kulaklıklarınızın şarj olurken güç seviyesini gösteren kompakt bir ekranı görmenizi sağlar, ancak bunu ayrıca, kılıfta genel olarak ne kadar güç kaldığını kontrol etmek için de kullanabilirsiniz. Bu özellikle kullanışlıdır çünkü kılıf, telefonunuzu veya tabletinizi şarj etmek için kullanabileceğiniz 2.000 mAh taşınabilir bir güç bankasını saklamaktadır. Acil durumda çalışmaya başlamak için kasanın altındaki katlanır kapağın altındaki USB yuvasına bir kablo bağlamanız yeterlidir.

Kulaklarına müzik dinletebilecek bir Anneler Günü hediyesi

Kablosuz Şarj Kutusu ve Güç Bankası ile Flux 7 TWS Kulaklıkları Alın(yeni bir sekmede açılır) 24,99 $ (kayıtlı 99 $) için satışta.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory