Bu 3’ü 1 arada kablosuz şarj cihazı, çalar saat ve takvim harika bir hediye olabilir

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: 29 Ekim’den itibaren 3’ü 1 Arada Temel Kablosuz Şarj İstasyonuna sahip olabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 115,99$ yerine sadece 42,99$’a — bu %62 tasarruf demektir. Bir minimalist için hediye alışverişi, tanımı gereği oldukça zordur. Cevap, onlara yerden tasarruf edebilecek ve birkaç yaygın masaüstü öğesini birleştirebilecek bir […]

Bu 3’ü 1 arada kablosuz şarj cihazı, çalar saat ve takvim harika bir hediye olabilir


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: 29 Ekim’den itibaren 3’ü 1 Arada Temel Kablosuz Şarj İstasyonuna sahip olabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) 115,99$ yerine sadece 42,99$’a — bu %62 tasarruf demektir.


Bir minimalist için hediye alışverişi, tanımı gereği oldukça zordur. Cevap, onlara yerden tasarruf edebilecek ve birkaç yaygın masaüstü öğesini birleştirebilecek bir şey almak olabilir. Essential Kablosuz Şarj istasyonu üç cihazı şarj edebilir(yeni bir sekmede açılır)saati ve daha fazlasını söyleyin, 42,99$’a (reg. 115$) indirimde.

Üçü bir arada kablosuz şarj cihazıyla masa alanınızdan tasarruf edin

Bu şarj cihazının küçük bir alanda çok şey oluyor. Qi destekli tüm akıllı telefonları, tabletleri veya diğer cihazları şarj etmek için kullanabilirsiniz. Akıllı telefon şarj cihazı yatay veya dikey modda çalışır ve kılıfınız açıkken çalışır. Kablosuz şarjı engelleyebilecek manyetik veya metal ekleri çıkardığınızdan emin olun. Akıllı saat ve kablosuz kulaklık şarj pedleri, cihazlarınızı düzenli ve güçlü tutar. Prizlerinize hakim olan üç kablodan tek bir cihazdan üç cihazı şarj etmeye geçin.

Bu şarj cihazını saatinizi ve takviminizi değiştirmek için de kullanabilirsiniz. Şarj cihazının tabanında bir LED dijital çalar saat bulunur(yeni bir sekmede açılır) tarihi ve mevcut sıcaklığı da gösterebilen ekran.

Bu basit görünümlü şarj cihazı, yeni bir işe başlayan veya dağınık bir alana sahip olan biri için ideal bir hediye olabilir. Şık, siyah tasarım modern ve abartısızdır, bu nedenle çok çeşitli ofis veya ev estetiği ile uyumlu olabilir. Ayrıca, her şey yalnızca 8,5 inç genişliğindedir. Bu, inç kare başına çok fazla işlevsellik.

Yeni bir işi kutlamak için harika bir hediye

İster heyecan verici yeni bir işe başlayan bir arkadaşınız için alışveriş yapıyor olun ister umutsuzca minimalist bir şey arıyor olun, bu hepsi bir arada şarj cihazı tam aradığınız şey olabilir. Normalde, Temel Kablosuz Şarj İstasyonu(yeni bir sekmede açılır) 115 dolara mal olacak, ancak sınırlı bir süre için %62 indirimle 42,99 dolara alabilirsiniz.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory