Bu 46 dolarlık teleskop, herhangi bir açık hava macerası için cebinize sığar

TL;DR: 29 Nisan itibarıyla bu Yüksek Çözünürlüklü Monoküler Teleskobu edinin(yeni bir sekmede açılır) sadece 45,99$’a — bu %16 indirim. Bir tripod ile birlikte gelir ve cep telefonunuzla fotoğraf ve video çekmek için kullanabilirsiniz. Uzun bir kış oldu ama sonunda yazlık kıyafetlerinizi dolaptan çıkarmanın zamanı geldi. İster hevesli bir avcı, ister balıkçı, kuş gözlemcisi veya sadece […]

Bu 46 dolarlık teleskop, herhangi bir açık hava macerası için cebinize sığar

TL;DR: 29 Nisan itibarıyla bu Yüksek Çözünürlüklü Monoküler Teleskobu edinin(yeni bir sekmede açılır) sadece 45,99$’a — bu %16 indirim. Bir tripod ile birlikte gelir ve cep telefonunuzla fotoğraf ve video çekmek için kullanabilirsiniz.


Uzun bir kış oldu ama sonunda yazlık kıyafetlerinizi dolaptan çıkarmanın zamanı geldi. İster hevesli bir avcı, ister balıkçı, kuş gözlemcisi veya sadece açık havada yaşayan biri olun, yüksek kaliteli bir teleskopun en sevdiğiniz açık hava aktivitelerini geliştirebileceğini görebilirsiniz. Bu HD Monoküler Teleskop, telefonunuzla binlerce metre uzağa kadar görmenizi ve fotoğraf çekmenizi sağlar.(yeni bir sekmede açılır). Sadece 45,99$’a bir tane alın (kayıtlı 54,99$).

Doğaya daha yakından bakış

Bu teleskop sunar 50×60 büyütme(yeni bir sekmede açılır) yüksek kaliteli görüntüleme için. Yukarıda süzülen bir şahini görebilir veya 3.000 metreye kadar uzaktaki önemli noktaları görebilirsiniz. Tamamen kaplamalı optikler ve BAK-4 prizmalar(yeni bir sekmede açılır) cam, mükemmel ve net bir görüntüleme deneyimi sunar(yeni bir sekmede açılır). Durduğunuz yerden hemen hemen her şeyi görerek dışarıdakileri daha çok takdir edin.

Yedi inçten daha kısa ve bir pounddan daha hafif olduğundan, bir sonraki açık hava maceranızda teleskopu yanınıza alın. Kamp çantanıza, valizinize veya cebinize sığabilir.

Açılır oküler, bu monoküler teleskopu gözlük takan kişilerin kullanmasını kolaylaştırabilir. Bir ayar düğmesi ayrıca, birden çok ayar gerektiren bazı dürbünlere kıyasla bir konuyu yakınlaştırmak için daha az güçlük yaratır.

Fotoğraf çekin ve video kaydedin

Birlikte verilen evrensel yaylı klipsle cep telefonunuzu monoküler teleskopa takın. Bu, telefonunuzun kamerasını güvenli bir şekilde yerinde tutar, böylece binlerce metreye kadar uzaktaki nesnelerin fotoğraflarını ve videolarını çekebilirsiniz.

Satın aldığınız ürüne bir alüminyum tripod da dahildir. Bu, kararlı videolar çekmek veya canlı görüntüleme için teleskopu yerinde tutmak için mükemmeldir.

Bir sonraki tatiliniz, kamp geziniz veya kuş gözlem seansınız çok daha heyecanlı hale geldi.

Yüksek Çözünürlüklü Monoküler Teleskop ile daha fazlasını gözlemleyin(yeni bir sekmede açılır)şimdi yalnızca 45,99 ABD doları (kayıtlı 54,99 ABD doları).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory