Bu 60 dolarlık sensörle neredeyse her şeyin rengini eşleştirin

TL;DR: 10 Aralık itibarıyla Nix Mini 2 renk eşleştirme sensörünü yalnızca 59,97 $ karşılığında edinin; %39 tasarruf edeceksiniz. Bazen en eğlenceli hediyeler birinin hayatını gerçekten kolaylaştıranlardır. Malzemelerin rengini eşleştirmek için saatler harcayan bir DIY meraklısı veya tasarım profesyoneli için alışveriş yapıyorsanız, markaları ve dijital renk kodlarını boyamak için hemen hemen her yüzeyin rengini eşleştirebilen bu […]

Bu 60 dolarlık sensörle neredeyse her şeyin rengini eşleştirin

TL;DR: 10 Aralık itibarıyla Nix Mini 2 renk eşleştirme sensörünü yalnızca 59,97 $ karşılığında edinin; %39 tasarruf edeceksiniz.


Bazen en eğlenceli hediyeler birinin hayatını gerçekten kolaylaştıranlardır. Malzemelerin rengini eşleştirmek için saatler harcayan bir DIY meraklısı veya tasarım profesyoneli için alışveriş yapıyorsanız, markaları ve dijital renk kodlarını boyamak için hemen hemen her yüzeyin rengini eşleştirebilen bu renk sensörünü onlara alın.

Nix Mini 2 normalde 99,99 dolar, ancak tatil öncesinde 59,97 dolara satılıyor. Zamanında teslimat için 14 Aralık’a kadar sipariş verdiğinizden emin olun.

Renkli bir hediye

Nix Mini 2 neredeyse her yüzeyde çalışan kompakt bir renk sensörüdür. Solmuş duvarlarına rötuş yapan biri için mi alışveriş yapıyorsunuz? O eski boyayı soluk renkle eşleşen binlerce güncel markayla eşleştirmek için Nix 2’yi kullanabilirler.

Bu cep boyutundaki cihaz, Nix’in mobil cihazlarla entegre olmasını sağlamak için Bluetooth özelliğine sahip yüksek çözünürlüklü bir sensörle donatılmıştır. Ve iOS veya Android cihazlarla uyumludur.

Nix Mini 2’nin renk eşleştirme becerisinin anahtarı, neredeyse her koşulda doğru taramalar için tutarlı bir ışık kaynağı sağlayan yüksek düzeyde kalibre edilmiş LED’inde yatmaktadır. Boyalı duvarlardan kumaşa kadar çeşitli yüzeylerde hassas ölçümler sağlamak için ortam ışığını engeller. Daha sonra neredeyse anında 100.000’den fazla markalı boya rengini eşleştirebilirsiniz.

Tam zamanında teslimat

Hayatınızdaki yaratıcı hediye için, fiyatı 17 Aralık’a kadar indirimli olan, ancak 14 Aralık saat 23:59’a (PT) kadar sipariş edilmesi gereken 59,97 $’a satılan Nix Mini 2 renk eşleştirme sensöründeki bu indirimden yararlanın. Noel’e kadar varmak.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory