Bu 67 $’lık uygulamayla işlere başvurmayı kolaylaştırın

TL;DR: 8 Şubat’tan itibaren LazyApply İş Başvurusu yazılımına ömür boyu abonelik için kaydolabilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır)e sadece 67 $ – bu, 999 $ değerinden büyük bir indirim. İş başvurusu yapmak son derece zaman alıcı ve streslidir. Yine de bunu zorlaştıran sadece zaman değil. İşten çıkarıldıktan sonra yeni bir iş bulmak, zaten zorlu bir göreve katkıda […]

Bu 67 $’lık uygulamayla işlere başvurmayı kolaylaştırın

TL;DR: 8 Şubat’tan itibaren LazyApply İş Başvurusu yazılımına ömür boyu abonelik için kaydolabilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır)e sadece 67 $ – bu, 999 $ değerinden büyük bir indirim.


İş başvurusu yapmak son derece zaman alıcı ve streslidir. Yine de bunu zorlaştıran sadece zaman değil. İşten çıkarıldıktan sonra yeni bir iş bulmak, zaten zorlu bir göreve katkıda bulunur.

Ne zaman işten çıkarmalar(Yeni bir sekmede açılır) yeni bir işe başvurmayı düşünmek stresli olabilir. Başvuru sürecini otomatikleştirerek biraz zaman kazanabilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır) LazyApply İş Uygulamasını kullanarak. Bu iş arama uygulaması bir sonraki pozisyonunuzu bulmanıza yardımcı olabilir ve ömür boyu abonelik sadece 67 ABD dolarıdır.

İş aramanızı basitleştirin

İşlere başvurmak heyecan verici olabilir, ancak aynı zamanda aynı bilgilerle tekrar tekrar boşlukları doldurmayı da gerektirebilir. Fazlalıkları atlayın ve yoğun işlerin bir kısmını LazyApply’ın yapmasına izin verin. Tek yapmanız gereken iş becerilerinizi, çalışma geçmişinizi ve diğer bilgileri uygulamaya yüklemek. Ardından LazyApply, LinkedIn ve Indeed gibi sitelerdeki bilgilerinizi otomatik olarak dolduracaktır. Yeni iş fırsatlarına ulaşmak için sınırsız LinkedIn profil e-postalarını bile kullanabilirsiniz.

Hala uygulama malzemelerinizden pek fazla etkilenmiyor musunuz? LazyApply’ın CV ipuçlarına göz atın ve kalabalığın arasından sıyrılmak için yapabileceğiniz birkaç değişiklik olup olmadığına bakın. Gelecek vaat eden bir role girmeyi zorlaştıran, iş materyalleriniz olmayabilir. Bu sadece bir sayı oyunuysa, LazyApply’ın sizin için her gün yönetebileceği 150 iş uygulamasının hepsini kullanırsanız daha iyi bir şansınız olabilir. Uygulama performansınızı bile takip edebilirsiniz(Yeni bir sekmede açılır) ve ayrıntılı analizler elde edin. Biraz daha fazla bilgi için, yeni uygulama stratejileri bulmak için haftalık danışma çağrınızı da kullanabilirsiniz.

LazyApply size bir iş veremez, ancak bir iş görüşmesi almanıza yardımcı olabilir. O zaman yaptığınız işte ne kadar harika olduğunuzu göstermek size kalmış.

İş başvuru sürecini otomatikleştirin

Bir sonraki iş aramanızı bir sonraki seviyeye taşıyın. Halihazırda bir özgeçmiş yüklediğiniz halde iş geçmişinizi doldurmaktan sıkıldıysanız, ömür boyu LazyApply İş Başvurusu aboneliği edinin.(Yeni bir sekmede açılır) yazılım 67$’a (kayıt 999$) satılıyor.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory