Bu 70 ABD Doları tutarındaki paket, ömür boyu Windows için Microsoft Office ve 8 eğitim kursunu tek bir pakette toplar

TL;DR: 69,99 ABD Doları (488 ABD Doları değerinde), Windows 2021 için Microsoft Office Professional ve Premium Microsoft Office Eğitim Paketi için ömür boyu lisans alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır). Bu, 14 Mayıs itibariyle tasarrufta %85’tir. Yeni mezun birine hediye arıyorsanız(yeni bir sekmede açılır), onlara evde veya işte kullanabilecekleri bir şey alın. Windows 2021 için Microsoft Office […]

Bu 70 ABD Doları tutarındaki paket, ömür boyu Windows için Microsoft Office ve 8 eğitim kursunu tek bir pakette toplar

TL;DR: 69,99 ABD Doları (488 ABD Doları değerinde), Windows 2021 için Microsoft Office Professional ve Premium Microsoft Office Eğitim Paketi için ömür boyu lisans alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır). Bu, 14 Mayıs itibariyle tasarrufta %85’tir.


Yeni mezun birine hediye arıyorsanız(yeni bir sekmede açılır), onlara evde veya işte kullanabilecekleri bir şey alın. Windows 2021 için Microsoft Office Professional’ın ömür boyu lisansı, ister bir özgeçmiş oluşturmak, ister verileri analiz etmek veya bir alışveriş listesi düzenlemek için kullanılıyor olsun, paha biçilmez olabilir. Ayrıca, bu paket, yeni kullanıcıların bu çok yönlü uygulamalarda uzmanlaşmalarına yardımcı olmak için sekiz kurs içeren Premium Microsoft Eğitim Paketi ile birlikte gelir – tümü 69,99 ABD Doları karşılığında satışta.

Ömür boyu Microsoft Office ve bu konuda uzmanlaşmak için eğitim alın

Bu Microsoft Office Ömür Boyu Lisansı, ömür boyu tek bir Windows bilgisayara Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams, OneNote, Publisher, Access ve Skype Kurumsal yüklemenizi sağlar.

Word, belgeleri sıfırdan oluşturmak veya çeşitli stil şablonları kullanmak için mükemmel bir araçtır. Aralarından seçim yapabileceğiniz özgeçmiş şablonları ile bir iş arama biraz daha kolay olabilir. Veya daha gelişmiş tasarım araçlarıyla çekici bir görsel özgeçmiş oluşturmak için Publisher’ı kullanabilirler. Excel, verileri düzenlemek veya yeni bir işte görevleri otomatikleştirmek için paha biçilmez olabilir. Verileri bir ekiple veya iş arkadaşlarınızla paylaşmak için PowerPoint, Outlook ve Teams kullanın ve OneNote ve Access, her şeyin düzenli kalmasına yardımcı olabilir. Skype Kurumsal, kullanıcılara çevrimiçi toplantı yapmak için güvenli bir yol sunar. Lise mezunları için bu, aileyle görüntülü sohbet etmenin kolay bir yolu anlamına gelebilir.

Tüm bu uygulamaların bir öğrenme eğrisi vardır ve gelişmiş işlevlerinden bazıları açılır menülerde gizlidir veya alışması biraz zaman alır. Bu Microsoft uygulamalarının potansiyelini nasıl ortaya çıkaracağınızı öğrenmek için sekiz kursu inceleyin(yeni bir sekmede açılır).

Bu kurslar MS Office’in yeni kullanıcılarını karşılar. Word’de zaman kazandıran düğmeleri nasıl ayarlayacağınızı veya e-postalarını Outlook ile nasıl düzenleyeceğinizi öğrenin. Excel kursu, Girişim Kapitalisti ve Yazar Chris Haroun tarafından verilmektedir ve size temel işlevlerden makrolar ve VBA kullanan otomasyona kadar her şeyi gösterir.

Microsoft Office paketindeki hemen hemen her uygulama için özel bir kurs vardır ve tüm kurs materyalleri ömür boyu mevcuttur.

Lise veya üniversite mezunları için harika bir hediye

Alıcının işte, okulda veya evde kullanabileceği bir hediye verin.

Sınırlı bir süre için Windows 2021 için Microsoft Office Professional ve Premium Microsoft Office Eğitim Paketi için ömür boyu lisans alın(yeni bir sekmede açılır) 69,99 $ (kayıt 1,918 $).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory