Bu akıllı taşınabilir klavyeli piyanoda 139,01 $ tasarruf edin

TL;DR: 7 Ocak’a kadar PopuPiano Akıllı Taşınabilir Klavyeyi 399 $ yerine yalnızca 259,99 $ karşılığında alabilirsiniz — bu %34’lük bir tasarruftur. Yeni Yıl kararları bir nevi klişe olsa da, yeni bir yıl başlarken hayatınızda olumlu değişiklikler yapmanın hoş bir yanı var. Birçoğu bu yılı daha sağlıklı kılmak için çabalayabilir, diğerleri ise her zaman düşündükleri ancak […]

Bu akıllı taşınabilir klavyeli piyanoda 139,01 $ tasarruf edin

TL;DR: 7 Ocak’a kadar PopuPiano Akıllı Taşınabilir Klavyeyi 399 $ yerine yalnızca 259,99 $ karşılığında alabilirsiniz — bu %34’lük bir tasarruftur.


Yeni Yıl kararları bir nevi klişe olsa da, yeni bir yıl başlarken hayatınızda olumlu değişiklikler yapmanın hoş bir yanı var. Birçoğu bu yılı daha sağlıklı kılmak için çabalayabilir, diğerleri ise her zaman düşündükleri ancak denemeye asla zamanları olmadığı şeyleri keşfetmek isteyebilir. Piyano çalmak ilginizi çekecek bir şeyse, 7 Ocak’a kadar sadece 259,99 $ (kayıt 399 $) karşılığında PopuPiano Akıllı Taşınabilir Klavye Piyanosunu Akor Pad’li olarak alabilirsiniz.

PopuPiano’nun benzersiz yanı kompakt boyutu ve taşınabilir tasarımıdır. Dört yaş ve üzeri herkes, güzel müzik yapmak için bu klavyeli piyanonun birleşik klavyesini ve akor tuş takımını kullanabilir. Ellerinize nereye gideceğinizi gösteren ışıklı LED’leri takip edin ve müzik skalasını görselleştirin.

Bu öğrenme aracı, gerçek zamanlı geri bildirimle birlikte öğrenmeniz ve pratik yapmanız için size öğreticiler ve oyunlar sunan PopuMusic adlı bir uygulama içerir. Müziği güncel tutmak için, kullanıcıların çalabileceği ve söyleyebileceği 60 trend pop şarkısı içeriyor ve güncel olanlar her ay güncelleniyor.

Tüm beceri seviyelerine uygundur. Her oynadığınızda oyun becerilerinizi geliştirmek için seviyeleri öğrenin. Hatta çalabileceğiniz çeşitli başka enstrüman seslerine de sahipsiniz ve grup modunda çalabilirsiniz.

MIDI akor pedi ve klavyenin bu kombinasyonu, sizi ve ailenizi ekranlardan uzaklaştırabilir ve bu yeni yılda müzik becerileri kazanabilir. Müzikal yolculuğunuzu yeniden tanımlayacağınız bu inanılmaz fırsatı kaçırmayın.

Mashable Fırsatları

Bu PopuPiano akıllı taşınabilir klavyeli piyanoyu akor pad’li olarak 7 Ocak saat 23:59’a (PT) kadar yalnızca 259,99 $ (399 $) karşılığında edinin.

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Teknory