Bu ChatGPT Destekli Instacart Özelliği, Yiyecek Satın Alma ve Yemek Planlama Şeklinizi Değiştirebilir

31 Mayıs itibarıyla Instacart uygulamasındaki arama çubuğuna tüm kullanıcılar için Instacart’a Sor özelliği eklendi. Arama çubuğunu kullanırken, geleneksel bir arama terimi yerine doğrudan bir soru sorarsanız, yerleşik yapay zeka, size mümkün olan en alakalı yanıtı vermek için sorgunuzu Instacart’ın geniş ürün ve işletme seçenekleriyle çapraz referanslandırır. Ask Instacart AI, her türden farklı sorguyu çözümleyebildiği için […]

Bu ChatGPT Destekli Instacart Özelliği, Yiyecek Satın Alma ve Yemek Planlama Şeklinizi Değiştirebilir

31 Mayıs itibarıyla Instacart uygulamasındaki arama çubuğuna tüm kullanıcılar için Instacart’a Sor özelliği eklendi. Arama çubuğunu kullanırken, geleneksel bir arama terimi yerine doğrudan bir soru sorarsanız, yerleşik yapay zeka, size mümkün olan en alakalı yanıtı vermek için sorgunuzu Instacart’ın geniş ürün ve işletme seçenekleriyle çapraz referanslandırır.

Ask Instacart AI, her türden farklı sorguyu çözümleyebildiği için kolay değildir. Örneğin, öğünlerinizde aynı balık seçiminden sıkıldıysanız, “Hangi balıklar benzer?” diye sorabilirsiniz. benzer lezzet ve fiyatlara sahip balık ürünleri önerileri almak için. Veya yeni yemek fikirleri denemek istiyorsanız, “Bu balığa ne tür bir sos iyi gider?” diye sorabilirsiniz. veya “Bu balık için iyi bir garnitür nedir?” Soru ne olursa olsun, Ask Instacart tavsiye verebilir ve ürün önerebilir.

“Haftalık sepetlerini aynı temel ürünlerle sınırlamak yerine, müşterilerin satın alma gücü artacak. İhtiyaçlarını karşılayan daha fazla sayıda ürün keşfedecekler, sepet boyutları büyüyecek ve zaman içinde, biz inanıyoruz ki ‘ Birlikte çalıştığımız perakendeciler ve markalar için daha bağlı müşteriler olacağız” dedi bir Instacart temsilcisi Süpermarket Haberleri özellik hakkında.

Teknory