Bu Chrome Uzantısı, ChatGPT’yi Herhangi Bir Web Sayfasında Kullanmanıza İzin Verir

Yukarıda listelenen özelliklere ek olarak Merlin, çevrimiçi bir makaleyi veya blog gönderisini özetlemek, bir YouTube videosunu yazıya dökmek ve Google Arama sonuçlarınızın ana fikrini paylaşmak gibi bağlamsal işlemleri otomatik olarak gerçekleştirebilir. Merlin’i kurduktan sonra beğen ve beğenme butonlarının yanında “Özetle” butonu çıkıyor. Düğmeye tıkladığınızda Merlin, herhangi bir YouTube videosunun nokta nokta özetini sunar. Bu özet, […]

Bu Chrome Uzantısı, ChatGPT’yi Herhangi Bir Web Sayfasında Kullanmanıza İzin Verir

Yukarıda listelenen özelliklere ek olarak Merlin, çevrimiçi bir makaleyi veya blog gönderisini özetlemek, bir YouTube videosunu yazıya dökmek ve Google Arama sonuçlarınızın ana fikrini paylaşmak gibi bağlamsal işlemleri otomatik olarak gerçekleştirebilir. Merlin’i kurduktan sonra beğen ve beğenme butonlarının yanında “Özetle” butonu çıkıyor. Düğmeye tıkladığınızda Merlin, herhangi bir YouTube videosunun nokta nokta özetini sunar. Bu özet, bir makaledeki başlıklara göre oluşturulur ve videodaki bölümlere göre yapılandırılır.

Videolara ek olarak, Merlin’in Özetle düğmesi makaleler üzerinde de çalışır; Herhangi bir kayda değer web sitesine gidebilir ve bir makale açabilirsiniz. Düğmeye tıkladığınızda, makalenin noktasal bir genel bakışını paylaşacaktır. Bu işlev birkaç web sitesiyle sınırlıdır, ancak URL’yi sohbet kutusunda paylaşarak bir web sayfasını özetleyebilirsiniz.

Son olarak Merlin, Google Arama sonuçlarınızla alakalı bir snippet de sağlar. Bir konu hakkında hafif araştırma yaparken hızlı içgörüler arıyorsanız bu özellik yararlıdır. Diğer bir yararı da, günlük ücretsiz sorgu sınırınıza dahil edilmemesidir.

Merlin yetkin bir ChatGPT uzantısı olsa da deneyebileceğiniz birkaç tane daha var: ChatGPT – ChatonaiGoogle dışındaki arama motorlarında arama yaparken ek içerik sunan ve TweetGPT, karakter sınırını göz önünde bulundurarak ilginç tweet’ler oluşturan. ayrıca var ChatGPT için AIPRMSEO, SaaS, Pazarlama, DevOps ve daha fazlası için kapsamlı kaynaklar sunan ve istemlerin diğer kullanıcılarla paylaşılmasına izin veren bir ürün.

Teknory