Bu Darth Maul Cosplayi Gerçek Bir Sith Lorduna En Yakın Olabileceğimiz Şey Olabilir

Özet Bu inanılmaz Darth Maul cosplayi, Star Wars filmlerinden fırlamış gibi görünüyor ve her ayrıntısıyla gerçek hayattaki bir Sith Lordunu temsil ediyor. En güçlü Sith olmasa da Darth Maul’un Qui-Gon Jinn’i alt etmesinden dikkat çekici karakter dizisine kadar Star Wars üzerindeki etkisi yadsınamaz. İkiye bölündükten sonra hayatta kaldığı ortaya çıkan Darth Maul’un Klon Savaşları’ndaki dönüşü […]

Bu Darth Maul Cosplayi Gerçek Bir Sith Lorduna En Yakın Olabileceğimiz Şey Olabilir

Özet

  • Bu inanılmaz Darth Maul cosplayi, Star Wars filmlerinden fırlamış gibi görünüyor ve her ayrıntısıyla gerçek hayattaki bir Sith Lordunu temsil ediyor.
  • En güçlü Sith olmasa da Darth Maul’un Qui-Gon Jinn’i alt etmesinden dikkat çekici karakter dizisine kadar Star Wars üzerindeki etkisi yadsınamaz.
  • İkiye bölündükten sonra hayatta kaldığı ortaya çıkan Darth Maul’un Klon Savaşları’ndaki dönüşü izleyicileri şok edip heyecanlandırarak mirasını sağlamlaştırdı.GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

İnanılmaz bir Yıldız Savaşları Hayranların en sevdiği Sith çırağının cosplay’i Darth Maul sanki oradan alınmış gibi görünüyor Yıldız Savaşları filmler ve TV şovları ve gerçek hayattaki bir Sith Lorduna mümkün olan en yakın şey olabilir. Darth Maul, Darth Sidious’un çırağı olarak tanıtıldı. Yıldız Savaşları: Bölüm I – Hayalet Tehditve listede üst sıralarda olmasa da Yıldız Savaşları’ En güçlü Sith, oldukça korkutucu. Ayrıca önemli miktarda hasar vermeyi de başardı; en bariz şekilde, sıralamada çok daha üst sıralarda yer alan Qui-Gon Jinn’i alt ederek. Yıldız Savaşları’ en güçlü Jedi.


Şimdi bir cosplayer sevdiği kişiyi onurlandırıyor Yıldız Savaşları Darth Maul’un bakışını ustaca yeniden yaratarak kötü adam Hayalet Tehdit. Cosplayer’ın Instagram hesabına gönderildi, TheofficialfandommenaceBu Darth Maul cosplayi gerçekten de Sith Lord’un en ince ayrıntısına kadar canlanmış gibi görünüyor.

Bu cosplay aynı zamanda Darth Maul’un dünya için ne kadar önemli olduğunun da mükemmel bir hatırlatıcısıdır. Yıldız Savaşları franchise; etkisi önceki üçlemenin çok ötesine uzandıHer ne kadar başlangıçta hikâyesinin sonu bu gibi görünse de.

İlgili

Bu Kötü Adam, Star Wars’un En İyi TV Bölümlerinin Gizli Malzemesi – Ve Bu Darth Vader Değil

Şimdiye kadar yapılmış en iyi Star Wars TV bölümlerinin birçoğunda ikonik bir kötü adam yer alıyor ve onun kim olduğunu öğrenmek sizi şaşırtabilir.Darth Maul’un Karakter Arkı Star Wars’un En İyilerinden Biri Oldu

Darth Maul

İttifak
Sith/Gölge Topluluğu, Kızıl Şafak

Darth Maul zaten çok havalı bir karakterdi. Hayalet Tehdit. Maul’a benzer bir şey daha önce hiç görülmemişti Yıldız SavaşlarıVe orijinal üçlemenin yeni kötü adamı olarak serinin hakkını kesinlikle verdi. Elbette karakterin en iyi anlarından biri Maul, Qui-Gon Jinn ve Obi-Wan Kenobi arasındaki ikonik Kader Düellosu dövüşüydü. Ancak o zamanlar bu dövüş Maul’un son dövüşü gibi görünüyordu çünkü muhtemelen Obi-Wan tarafından ikiye bölündükten sonra ölmüştü.


Daha sonra, Yıldız Savaşları: Klon Savaşları Maul’un hem vücudunun alt kısmının kesilmesinden hem de reaktör şaftından büyük bir düşüşten mucizevi bir şekilde hayatta kaldığını açıklayarak izleyicileri şok etti (ve pek çok kişiyi memnun etti). Yeni keşfettiği bir intikam duygusuyla dizide yeniden ortaya çıktı, Obi-Wan’ın peşine düşüp ona yaptıklarından dolayı onu öldürme niyetindeydi. Diğer bazı dirilişler daha az elverişli olsa da, en önemlisi İmparator Palpatine’in Yıldız Savaşları: Skywalker’ın Yükselişi, Maul heyecan vericiydi çünkü seride zamanı kısalmış sevilen bir karakteri geri getirdi.

Boyunca Klon SavaşlarıMaul, önceki üçlemenin ilk filminde olduğundan daha fazla kaos yaratmayı başardı, Obi-Wan’ın şok edici aşkı Satine Kryze dahil sayısız insanı öldürdü ve Mandalore’u ele geçirdi. Maul geri dönmeye bile devam etti Yıldız Savaşları İsyancılarObi-Wan’ı öldürmek konusunda hâlâ çaresizdi ve (görünüşe göre) son canlı aksiyon görünümünü Solo: Bir Star Wars Hikayesi. Karakterindeki bu inanılmaz güncellemeler göz önüne alındığında, Darth Maul gerçekten de en iyi yaylardan birine sahipti Yıldız Savaşlarıve bunun gibi cosplayler, karakterin seride ne kadar inanılmaz derecede sevildiğini ortaya koyuyor.


Kaynak: Theofficialfandommenace

TÜM STAR WARS FİLMLERİ VE TV ŞOVLARI DISNEY+’DA İZLENEBİLİR

Teknory