Bu Değersiz Android 13 Özelliği, Kopyalama ve Yapıştırmayı Daha da Yararlı Hale Getiriyor

E-postaları yanıtlarken, ev ödevlerini bitirirken ve hatta daha ciddi işleri hallederken hareket halindeyken üretkenliğe meraklıysanız, Android’deki kopyala-yapıştır özelliğiyle zaten iyi arkadaş olacaksınız. Android 13 güncellemesi Panoya, pano içeriğini kopyaladığınız anda düzenlemek için bir arabirimle deneyimi yükseltir ve kopyaladığınız her şeye bilgi eklemeyi veya ondan bilgi çıkarmayı kolaylaştırır. Yeni arayüzle, metni vurgulayıp kopyaladığınızda, ekranın sol alt […]

Bu Değersiz Android 13 Özelliği, Kopyalama ve Yapıştırmayı Daha da Yararlı Hale Getiriyor

E-postaları yanıtlarken, ev ödevlerini bitirirken ve hatta daha ciddi işleri hallederken hareket halindeyken üretkenliğe meraklıysanız, Android’deki kopyala-yapıştır özelliğiyle zaten iyi arkadaş olacaksınız. Android 13 güncellemesi Panoya, pano içeriğini kopyaladığınız anda düzenlemek için bir arabirimle deneyimi yükseltir ve kopyaladığınız her şeye bilgi eklemeyi veya ondan bilgi çıkarmayı kolaylaştırır.

Yeni arayüzle, metni vurgulayıp kopyaladığınızda, ekranın sol alt köşesinde onu kopyaladığınızı onaylayan ve size kopyaladığınız metnin bir parçasını gösteren bir açılır pencere görüntülenecektir. Açılır pencereye dokunduğunuzda, metinde herhangi bir değişiklik yapmak, panoya kaydetmek ve ihtiyacınız olan yere yapıştırmak için ekran klavyesini kullanabileceğiniz tam ekran bir düzenleme arabirimi açılır.

Yeni pano düzenleme işlevi, Android panosunun kullanışlılığını önemli ölçüde artırır, ancak ne yazık ki, tüm Android dış görünümlerinde mevcut değildir. Bu özelliği ihmal etmiş gibi görünen önemli bir üretici Samsung. OneUI 5Android 13’ü Samsung’un cihaz filosunun çoğuna getiren, güncellenmiş panoyu içermiyor gibi görünüyor. birçok Reddit kullanıcısı.

Teknory