Bu Google Pixel 6 Pro anlaşması, fiyatı neredeyse 400 ABD doları kadar düşürür

Rita El Khoury / Android Otoritesi Bu, Pixel 6 Pro’da şimdiye kadar izlediğimiz en düşük Amazon fiyatı ve sadece birkaç gün önce yaklaşık 800 dolardan satılıyordu. Cihazın yalnızca Sorta Sunny renk grubu bu kadar önemli bir indirimde mevcuttur, ancak renk beğeninize uygun değilse her zaman üzerine bir Pixel 6 Pro kılıfı atabilirsiniz. Google Piksel 6 […]

Bu Google Pixel 6 Pro anlaşması, fiyatı neredeyse 400 ABD doları kadar düşürür

Rita El Khoury / Android Otoritesi

Bu, Pixel 6 Pro’da şimdiye kadar izlediğimiz en düşük Amazon fiyatı ve sadece birkaç gün önce yaklaşık 800 dolardan satılıyordu. Cihazın yalnızca Sorta Sunny renk grubu bu kadar önemli bir indirimde mevcuttur, ancak renk beğeninize uygun değilse her zaman üzerine bir Pixel 6 Pro kılıfı atabilirsiniz.

Google Piksel 6 ProGoogle Piksel 6 Pro

Google Piksel 6 Pro

Harika kameralar, yazılım ve tasarım

Pixel 6 Pro, mükemmel kameralara sahiptir ve temiz bir işletim sistemi deneyimi sunar. Google’ın kendi Tensor yonga seti tarafından desteklenmektedir ve dikkatleri üzerine çeken bir tasarıma sahiptir.

Google Pixel 6 Pro, Google’ın önceki tasarımlarından önemli bir sapmaydı ve haleflerinin planı olan benzersiz ve birinci sınıf bir görünüm sunuyordu. Cihaz, 120 Hz’e kadar uyarlanabilir yenileme hızına sahip 6,7 inçlik bir OLED ekrana sahiptir. Sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunan, Google’ın 12 GB RAM ile birleştirilmiş kendi Tensor işlemcisi tarafından desteklenmektedir. Pixel 6 Pro ayrıca 50MP ana lens, 12MP ultra geniş lens ve 4x’e kadar optik yakınlaştırma yapabilen 48MP telefoto lens dahil olmak üzere sağlam bir kamera sistemine sahiptir. Cihaz 30W kablolu şarjı, 23W kablosuz şarjı destekler ve pil paylaşım özelliği içerir.

Yukarıdaki pencere öğesi aracılığıyla Pixel 6 Pro fırsatına kendiniz göz atın.

Bu Google Pixel 6 Pro anlaşması, fiyatı neredeyse 400 ABD doları kadar düşürür

Teknory