Bu klavye folyosu iPad’inizi 99,99 $ karşılığında bir dizüstü bilgisayara dönüştürüyor

TL;DR: 16 Ocak’tan itibaren iPad 10 için Magic Keyboard Folio’yu yalnızca 99,99 $ karşılığında edinin; bu %59 indirimlidir. iPad piyasadaki en dikkat çekici tablet olsa da kardeşi MacBook ile karşılaştırıldığında yetersiz kalıyor. Ancak dokunmatik ekranıyla Apple’ın Magic Keyboard Folio’su ile eşleştirildiğinde güçlü bir hibrit makineye dönüşme yeteneğine sahip. Nereden alışveriş yaptığınıza bağlı olarak fiyatı 249 […]

Bu klavye folyosu iPad’inizi 99,99 $ karşılığında bir dizüstü bilgisayara dönüştürüyor

TL;DR: 16 Ocak’tan itibaren iPad 10 için Magic Keyboard Folio’yu yalnızca 99,99 $ karşılığında edinin; bu %59 indirimlidir.


iPad piyasadaki en dikkat çekici tablet olsa da kardeşi MacBook ile karşılaştırıldığında yetersiz kalıyor. Ancak dokunmatik ekranıyla Apple’ın Magic Keyboard Folio’su ile eşleştirildiğinde güçlü bir hibrit makineye dönüşme yeteneğine sahip. Nereden alışveriş yaptığınıza bağlı olarak fiyatı 249 dolardan fazla olabilir, ancak tam burada, 10. Nesil iPad için açık kutulu bir modeli ücretsiz kargoyla 99,99 dolara satın alabilirsiniz.

iPad ve Mac’lerin melezi

Magic Keyboard Folio, QWERTY ekleyerek iPad’inizin daha çok MacBook’a benzemesini sağlar 1 mm hareket mesafeli klavye ve her yere tıklayabilen büyük bir izleme dörtgeni. İlki parlaklık, ses seviyesi, medya kontrolleri ve spot ışığı araması gibi hızlı ayarlamalar için Mac’e benzer 14 tuşlu bir işlev satırına sahiptir; ikincisi ise çoklu dokunma hareketleri ve iPadOS ile senkronize edilmiş bir imleç.

iPad’inizin yerleşik mıknatıs sistemini kullanan Magic Keyboard Folio, arkaya takılır, ayarlanabilir bir stand görevi görmek üzere dışarı çıkar ve ekranı korumak için ön kısmı sarar. İki parçalı tasarım, örneğin çizim yaparken veya not alırken, stand özelliğini kullanırken klavyeyi çıkarmanıza olanak tanır.

Açık kutulu iade modeliyle büyük tasarruf sağlayın

Daha önce bu Magic Keyboard Folio’nun yepyeni değil, açık kutulu bir iade olduğundan bahsetmiştik. Bu, ürünün bir düzeyde müşteri temasına sahip olduğu (satın alma ve iade veya mağaza raflarındaki fazla stok gibi) olduğu ve teknik olarak yeni olarak satılamayacağı anlamına gelir. Sonuç? Yeni durumda olması için doğrulamadan geçmiş, oldukça indirimli bir cihaza sahip olursunuz.

Mashable Fırsatları

iPad 10. Nesil için Apple Magic Keyboard Folio’nuzu stoklar bitene kadar ücretsiz gönderimle 99,99 ABD dolarına (normal 249 ABD doları) ödeyin.

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Teknory