Bu küçücük cihaz, 8 akıllı telefon işlevini yerine getiriyor ve 39,95 ABD Doları karşılığında satışta

TL;DR: 29 Ocak itibarıyla WonderCube Pro Hepsi Bir Arada Mobil Anahtarlık(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır) 39,95 $’a satılıyor – bu, normal 70 $’lık MSRP’sinden% 42 indirim. İyi şeyler küçük paketlerde gelir diyen kişi haklı. Bir parça çikolata, bir kar tanesi, minik yavru kediniz. Bütün bunlar sevimliliğin ve iyiliğin özüdür, bu yüzden onlara düşkün […]

Bu küçücük cihaz, 8 akıllı telefon işlevini yerine getiriyor ve 39,95 ABD Doları karşılığında satışta

TL;DR: 29 Ocak itibarıyla WonderCube Pro Hepsi Bir Arada Mobil Anahtarlık(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır) 39,95 $’a satılıyor – bu, normal 70 $’lık MSRP’sinden% 42 indirim.


İyi şeyler küçük paketlerde gelir diyen kişi haklı. Bir parça çikolata, bir kar tanesi, minik yavru kediniz. Bütün bunlar sevimliliğin ve iyiliğin özüdür, bu yüzden onlara düşkün olmayı öğreniyoruz. Görünüşe göre, insan beyni tasarlandı(Yeni bir pencerede açılır) küçük şeyleri mutluluk getiren nesneler olarak tanımak.

Mutluluğa neden olan başka bir şey mi? WonderCube Pro. Bu küçük ama güçlü cihaz, fütüristik bir zar parçası gibi görünebilir, ancak aslında sekiz ayrı işlevi yerine getiren akıllı, hepsi bir arada bir çözümdür.(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır). Sınırlı bir süre için %42 indirimle satın alabilirsiniz.

WonderCube Pro, siz dışarıdayken dongle’ları ve diğer mobil aksesuarları taşımak zorunda kalma konusundaki bitmek bilmeyen ikileminizi sona erdirir. Elbette küçüktür, ancak üç inç’e kadar uzayan bir inçlik katlanabilir esnek bir USB kablosunun yanı sıra hızlı şarj sağlayan yerleşik bir altın kaplama konektöre sahiptir. Tüm Android ve Apple cihazlarıyla uyumludur, hemen hemen her akıllı telefonu şarj edebilir(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır).

Mikro vantuz ile en iyi görüş açısı için telefonun arka paneline takabilir veya çıkarabilirsiniz, böylece stand olarak da kullanabilirsiniz. Ayrıca, 128 GB’a kadar belleği destekleyen yerleşik bir microSD kart okuyucu ile birlikte gelir.

Ama bekleyin, dahası var. Wondercube Pro, bir LED meşale içerir, böylece telefonunuzun ışığının sönmesi durumunda yedek bir el feneri görevi görür. Piliniz mi bitti? Telefonunuza önemli bir destek sağlamak ve 2 ila 3 saate kadar konuşma süresinin keyfini çıkarmak için bir 9V pil almanız yeterlidir.

İyi şeyler aslında küçük paketlerde gelir. WonderCube Pro Hepsi Bir Arada Mobil Anahtarlık(Yeni bir pencerede açılır)(yeni bir sekmede açılır) normalde 70 dolardan satılır, ancak sınırlı bir süre için bu şık cihazı yalnızca 39,95 dolara alabilirsiniz.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory