Bu PDF Expert aboneliği, PDF oluşturmayı ve düzenlemeyi çocuk oyuncağı haline getiriyor; şimdi yalnızca 39,99 ABD doları

Pek çok ciddi rekabete rağmen, PDF’ler 90’lı yıllarda baskın web belgesi formatı olarak ortaya çıktı. Ancak hiçbir format mükemmel değildir. Görsel çekiciliğine ve alan verimliliğine rağmen PDF’ler her zaman bazı zorluklarla karşılaşmıştır. Tıpkı PDF’leri düzenlemenin ve çeşitli platformlarda ve düzenleyicilerde çalışır durumda kalmasını ve çekici görünmesini sağlamanın çoğu zaman zor olduğu gibi. Ancak Mac kullanıcılarının, […]

Bu PDF Expert aboneliği, PDF oluşturmayı ve düzenlemeyi çocuk oyuncağı haline getiriyor; şimdi yalnızca 39,99 ABD doları

Pek çok ciddi rekabete rağmen, PDF’ler 90’lı yıllarda baskın web belgesi formatı olarak ortaya çıktı.

Ancak hiçbir format mükemmel değildir. Görsel çekiciliğine ve alan verimliliğine rağmen PDF’ler her zaman bazı zorluklarla karşılaşmıştır. Tıpkı PDF’leri düzenlemenin ve çeşitli platformlarda ve düzenleyicilerde çalışır durumda kalmasını ve çekici görünmesini sağlamanın çoğu zaman zor olduğu gibi.

Ancak Mac kullanıcılarının, her kullanıcının PDF ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir uygulama olan PDF Expert’te bir arkadaşı vardır. Bu uygulama, basit görüntülemeden gelişmiş düzenlemeye kadar, metin ve görüntüleri zahmetsizce düzenlemek, bağlantılar eklemek ve açıklamalar için yararlı işaretleme araçlarını kullanmak için çok yönlülük sunar.

PDF Expert, tüm düzenleme becerisinin yanı sıra etkileşimli formları doldurma ve mevcut PDF’leri farklı formatlara dönüştürme konusunda da uzmandır. Tüm bu araçlarla donatıldığında, sağlam parola koruması gibi temel güvenlik özelliklerini sağlarken bile belgeleri cihazlar arasında sorunsuz bir şekilde paylaşmak kolaydır.

Bu arada, bir yıllık aboneliğiniz aynı zamanda PDF Expert’in saniyeler içinde belge özetleri oluşturma, anahtar sözcükleri ve hashtag’leri bulma ve hatta yalnızca belirli belgenizle ilgili önemli soruları yanıtlama gibi muhteşem Yapay Zeka Sohbet özelliklerini de içerir.

PDF Expert aynı zamanda Apple Editörlerin Seçimi ödülleri de dahil olmak üzere bazı prestijli ödüllere sahiptir ve PDF’lerle çalışan herkes için sağlam bir pazar lideri olmasını sağlar.

Hemen şimdi, normal 79,99 $ fiyatından %50 indirimle yalnızca 39,99 $ karşılığında bir yıllık PDF Expert Premium Planı aboneliği kazanın.

PDF Uzmanı Premium Planı – 39,99 ABD doları

Şimdi 39,99$ karşılığında alın

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Bu PDF Expert aboneliği, PDF oluşturmayı ve düzenlemeyi çocuk oyuncağı haline getiriyor; şimdi yalnızca 39,99 ABD doları

Teknory