Bu, piyasadaki en ucuz Snapdragon 8 Gen 2 telefonlarından biri olabilir

Red Magic 8 Pro’nun bu cihazlardan biri olduğu birkaç Snapdragon 8 Gen 2 akıllı telefonun piyasaya sürüldüğünü gördük. Telefon, Aralık sonundaki lansmanından bu yana Çin ile sınırlandırıldı, ancak bu bugün değişiyor. Nubia bugün Red Magic 8 Pro’nun küresel lansmanını duyurdu ve gerçekten harika bir oyun telefonu gibi görünüyor. Telefon, yukarıda bahsedilen Snapdragon 8 Gen 2 […]

Bu, piyasadaki en ucuz Snapdragon 8 Gen 2 telefonlarından biri olabilir

Red Magic 8 Pro’nun bu cihazlardan biri olduğu birkaç Snapdragon 8 Gen 2 akıllı telefonun piyasaya sürüldüğünü gördük. Telefon, Aralık sonundaki lansmanından bu yana Çin ile sınırlandırıldı, ancak bu bugün değişiyor.

Nubia bugün Red Magic 8 Pro’nun küresel lansmanını duyurdu ve gerçekten harika bir oyun telefonu gibi görünüyor. Telefon, yukarıda bahsedilen Snapdragon 8 Gen 2 SoC tarafından desteklenmektedir, ancak aynı zamanda geliştirilmiş bir soğutma çözümü elde ediyoruz.

Daha spesifik olarak, diğer soğutma önlemlerinin yanı sıra daha büyük bir buhar odası soğutma plakasına ve 20.000 RPM’ye ulaşabilen yerleşik bir soğutma fanına sahipsiniz. Bu nedenle, en iyi sürekli oyun performansını arayanlar bu telefonu akıllarında tutmak isteyeceklerdir. Burada bir çift kapasitif omuz tetikleyicisi görmek de sürpriz olmamalı.

Red Magic 8 Pro: Başka neler getiriyor?

Nubia Kırmızı Büyü 8 Pro 1

Telefonun geri kalanı da oldukça etkileyici görünüyor; 6,8 inç 120Hz OLED ekran, 12 GB – 16 GB LPDDR5X RAM, 256 GB – 512 GB UFS 4.0 depolama, 6.000 mAh pil ve birlikte verilen şarj cihazıyla 65 W kablolu şarj.

Kameralara geçiş yapan Nubia’nın cep telefonu, ikinci nesil 16MP ekran altı selfie kamerası getiriyor. Aksi takdirde, arkada 50MP GN5 ana kamera, 8MP ultra geniş açılı kamera ve 2MP makro lensten oluşan üçlü bir kamera sisteminiz var.

Diğer dikkate değer Red Magic 8 Pro özellikleri arasında 3,5 mm bağlantı noktası (hoş), Bluetooth 5.3, çift stereo hoparlör, kalp atış hızı algılamalı ekran içi parmak izi sensörü, Android 13’ün üzerinde Red Magic OS 6.0 ve Wi-Fi 7 desteği yer alıyor.

Red Magic 8 Pro fiyatlandırması ve bulunabilirliği

Cihaz korkunç derecede pahalıysa, bu özellikler pek bir şey ifade etmiyor. Neyse ki, Red Magic 8 Pro, küresel pazarlarda daha rekabetçi fiyatlara sahip Snapdragon 8 Gen 2 telefonlardan biridir.

12GB/256GB telefon 649$ / 649€ / 579£ karşılığında satışa sunulacak. Daha fazla RAM ve depolamaya mı ihtiyacınız var? O zaman 16GB/512GB modeli size 799$ / Є749 / 709£ geri getirecektir. Red Magic 8 Pro, 2 Şubat’tan itibaren Asya-Pasifik bölgeleri, Avrupa, Latin ve Kuzey Amerika ve Orta Doğu’da satışa sunulacak.

Red Magic 8 Pro: Sıcak mı değil mi?

44 oy

Bu, piyasadaki en ucuz Snapdragon 8 Gen 2 telefonlarından biri olabilir

Teknory