Bu Prime fırsatında yalnızca 34,99 ABD doları karşılığında yeni Amazon Echo Buds kazanın

Yepyeni Echo Buds, şimdiden önceki nesle göre daha düşük bir fiyat noktasına ulaştı ve erken Prime Day anlaşması sayesinde daha da uygun fiyatlı hale geldi. Prime üyeler şu anda sadece 34,99$’a kendilerine bir çift puan alabilirler. Amazon Echo Buds (2023) 34,99 ABD Doları (15 ABD Doları indirimli) Echo Buds sadece bu ayın başlarında raflara çıktı, […]

Bu Prime fırsatında yalnızca 34,99 ABD doları karşılığında yeni Amazon Echo Buds kazanın

Yepyeni Echo Buds, şimdiden önceki nesle göre daha düşük bir fiyat noktasına ulaştı ve erken Prime Day anlaşması sayesinde daha da uygun fiyatlı hale geldi. Prime üyeler şu anda sadece 34,99$’a kendilerine bir çift puan alabilirler.

Amazon Echo Buds (2023) 34,99 ABD Doları (15 ABD Doları indirimli)

Echo Buds sadece bu ayın başlarında raflara çıktı, bu yüzden bunun kulaklıklarda rekor düşük bir fiyat olduğunu ve tanıtım fiyatındaki %20’lik düşüşü geride bıraktığını öğrenmek sizi şaşırtmayacak. Anlaşmadan yararlanmak için Prime üyeliğine ihtiyacınız olacak, ancak şunları yapabilirsiniz: Prime’ı 30 gün boyunca ücretsiz deneyinaynı zamanda ana satış etkinliğini de kapsayacak.

Amazon Yankı Tomurcukları (2023)Amazon Yankı Tomurcukları (2023)

Amazon Yankı Tomurcukları (2023)

Şimdi çok noktalı Bluetooth bağlantısı özelliği.

Gerçek kablosuz Echo Buds’ın üçüncü nesli, sağlam ses, iyi pil ömrü ve hareket halindeyken Alexa sunarken öncekilerden daha uygun bir fiyata geliyor.

Echo Buds 2023, önceki modellere göre birkaç yeni özellikle geliştirildi. Kısmen kulak içi tarzda tasarlanan kablosuz kulaklıklar, iyi dengelenmiş bir bas ile yüksek kaliteli ses sağlayan 12 mm’lik dinamik bir sürücüye sahiptir. Her tomurcuk, iki mikrofon ve aramalar sırasında konuşmacının sesi ile çevredeki sesleri ayırt edebilen bir “ses algılama ivmeölçer” ile donatılmıştır. Bir başka dikkate değer yükseltme, Echo Buds 2023’ün çok noktalı Bluetooth eşleştirmesi yoluyla aynı anda iki cihaza bağlanabilmesidir. Tam şarjlı bir kılıfla 20 saate kadar uzatılabilen tek bir şarjla beş saate kadar müzik çalabilirsiniz. Ayrıca ter direncine ve bir Echo ürününden beklendiği gibi yerleşik Alexa işlevine sahiptirler.

Prime Day indirimi sırasında Echo Buds’ta daha iyi bir anlaşma görmemiz pek olası değil, bu yüzden kendiniz kontrol etmek için yukarıdaki widget’a basın.

Bu Prime fırsatında yalnızca 34,99 ABD doları karşılığında yeni Amazon Echo Buds kazanın

Teknory