Bu resmi OnePlus 11 görüntüsüne resmi olmayan bir göz atın

TL;DR Resmi bir OnePlus 11 görüntüsü çevrimiçi olarak sızdırıldı. Render, telefonun önceki resmi olmayan görüntüleriyle aynı çizgide. Şimdi, emektar sızıntı yapan Steve’OnLeaksİnhibitörler ve Aygıt Çetesi resmi bir OnePlus 11 oluşturma dedikleri şeyi yayınladılar. Oluşturma, Eylül ayında Hemmerstoffer tarafından yayınlanan sözde OnePlus 11 Pro oluşturma işlemlerine çok benziyor. Aslında, Aygıt Çetesi ayrıca, artık OnePlus 11 olarak […]

Bu resmi OnePlus 11 görüntüsüne resmi olmayan bir göz atın

TL;DR

  • Resmi bir OnePlus 11 görüntüsü çevrimiçi olarak sızdırıldı.
  • Render, telefonun önceki resmi olmayan görüntüleriyle aynı çizgide.

Şimdi, emektar sızıntı yapan Steve’OnLeaksİnhibitörler ve Aygıt Çetesi resmi bir OnePlus 11 oluşturma dedikleri şeyi yayınladılar. Oluşturma, Eylül ayında Hemmerstoffer tarafından yayınlanan sözde OnePlus 11 Pro oluşturma işlemlerine çok benziyor. Aslında, Aygıt Çetesi ayrıca, artık OnePlus 11 olarak adlandırılan OnePlus 11 Pro hakkında önceki bir söylentiyi de doğruladı. Aşağıdaki yeni render’a göz atın.

OnePlus 11 Onleaks ve GadgetGang

Yeni OnePlus render, daha önce açıklanan görüntülerle pek çok ortak noktaya sahip. Burada üç kamera ve flaş için Hasselblad markasıyla tamamlanmış dairesel bir arka kamera muhafazamız var. Bu mahfaza, cihazın kenarından düşen parlak bir elemanın üzerindedir. Neyse ki burada bir uyarı kaydırıcısını da görebiliriz.

Render ayrıca sözde Volkanik Siyah ve Orman Zümrüdü renk gruplarını da gösterir. Diğer renk seçenekleri hakkında henüz bir bilgi yok.

Kaputun altında ne var? Önceki sızıntılar Snapdragon 8 Gen 2 SoC’ye, 6.7 inç QHD+ 120Hz OLED ekrana ve 100W kablolu şarjlı 5.000mAh pile işaret ediyor. Telefonun ayrıca 50MP ana kamera, 48MP ultra geniş açılı lens ve 32MP 2x tele kameraya sahip olacağı söyleniyor.


Bu resmi OnePlus 11 görüntüsüne resmi olmayan bir göz atın

Teknory